Startlijst Strade Bianche 2019 Startlijst Strade Bianche 2019 foto: Chris Auld Photography

Bekijk hier de volledige startlijst voor de Strade Bianche 2019. De Italiaanse topkoers kan ieder jaar rekenen op een prachtig deelnemersveld. Dat is dit jaar niet anders.

Voorbeschouwing en favorieten voor de Strade Bianche 2019
Uitzendingen en livestreams voor de Strade Bianche 2019

1. Lotto Soudal
1 BENOOT Tiesj
2 HAGEN Carl Fredrik
3 KEUKELEIRE Jens
4 MARCZYŃSKI Tomasz
5 NAESEN Lawrence
6 VAN DER SANDE Tosh
7 WELLENS Tim

4. Bahrain Merida
31 NIBALI Vincenzo
32 BOLE Grega
33 GAROSIO Andrea
34 NIBALI Antonio
35 PERNSTEINER Hermann
36 PIBERNIK Luka
37 TRATNIK Jan

7. Deceuninck - Quick Step
61 ŠTYBAR Zdeněk
62 ALAPHILIPPE Julian
63 CAPECCHI Eros
64 DEVENYNS Dries
65 LAMPAERT Yves
66 SERRY Pieter
67 VAKOČ Petr

10. Mitchelton-Scott
91 AFFINI Edoardo
92 BOOKWALTER Brent
93 DURBRIDGE Luke
94 JUUL-JENSEN Christopher
95 SCHULTZ Nick
96 SCOTSON Callum
97 STANNARD Robert

13. Nippo Vini Fantini Faizanè
121 MOSER Moreno
122 BAGIOLI Nicola
123 CANOLA Marco
124 CIMA Damiano
125 HATSUYAMA Sho
126 LOBATO Juan José
127 LONARDI Giovanni

16. Team Katusha - Alpecin
151 BATTAGLIN Enrico
152 CRAS Steff
153 BOSWELL Ian
154 GUERREIRO Ruben
155 HAAS Nathan
156 KUZNETSOV Vyacheslav
157 STRAKHOV Dmitry
2. AG2R La Mondiale
11 BIDARD François
12 DENZ Nico
13 DILLIER Silvan
14 GASTAUER Ben
15 GENIEZ Alexandre
16 JAUREGUI Quentin
17 PETERS Nans

5. BORA - hansgrohe
41 MAJKA Rafał
42 BENEDETTI Cesare
43 BODNAR Maciej
44 GATTO Oscar
45 MÜHLBERGER Gregor
46 OSS Daniel
47 SCHACHMANN Maximilian

8. EF Education First
71 BENNETT Sean
72 BETTIOL Alberto
73 CAICEDO Jonathan Klever
74 CLARKE Simon
75 HOWES Alex
76 MORTON Lachlan
77 OWEN Logan

11. Movistar Team
101 CARAPAZ Richard
102 OLIVEIRA Nelson
103 BETANCUR Carlos
104 PRADES Eduard
105 ROJAS José Joaquín
106 BARBERO Carlos
107 SEPÚLVEDA Eduardo


14. Team Dimension Data
131 KREUZIGER Roman
132 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
133 KING Ben
134 MÄDER Gino
135 TILLER Rasmus
136 VALGREN Michael
137 VENTER Jaco

17. Team Sky
161 THOMAS Geraint
162 BASSO Leonardo
163 DOULL Owain
164 GOŁAŚ Michał
165 MOSCON Gianni
166 PUCCIO Salvatore
167 ROSA Diego
3. Astana Pro Team
21 FUGLSANG Jakob
22 BALLERINI Davide
23 BIZHIGITOV Zhandos
24 BOARO Manuele
25 CATALDO Dario
26 GRUZDEV Dmitriy
27 LUTSENKO Alexey

6. CCC Team
51 VAN AVERMAET Greg
52 ČERNÝ Josef
53 SCHÄR Michael
54 VAN HOOYDONCK Nathan
55 VAN HOECKE Gijs
56 VAN KEIRSBULCK Guillaume
57 WIŚNIOWSKI Łukasz

9. Groupama - FDJ
81 KÜNG Stefan
82 ARMIRAIL Bruno
83 DUCHESNE Antoine
84 LUDVIGSSON Tobias
85 LADAGNOUS Matthieu
86 SEIGLE Romain
87 VINCENT Léo

12. Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
111 VISCONTI Giovanni
112 BERTAZZO Liam
113 FONZI Giuseppe
114 PACIONI Luca
115 RAGGIO Luca
116 SCHÖNBERGER Sebastian
117 VELASCO Simone

15. Team Jumbo-Visma
141 VAN AERT Wout
142 DE TIER Floris
143 POWLESS Neilson
144 HOFSTEDE Lennard
145 TOLHOEK Antwan
146 VAN DER HOORN Taco
147 VAN POPPEL Danny


18. Vital Concept - B&B Hotels
171 BAGOT Yoann
172 CAM Maxime
173 DE BACKER Bert
174 ERMENAULT Corentin
175 LAMMERTINK Steven
176 MOTTIER Justin
177 TURGIS Jimmy

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie