Tour de France 2018 – Volledige startlijst Tour de France 2018 – Volledige startlijst

Eindelijk is het zover! Op 7 juli barst met 176 renners het spektakel los, dit jaar gewoon in Frankrijk. Ondanks de commotie doet titelverdediger Chris Froome mee. Dit jaar doet ook Tom Dumoulin mee. De twee lieten al een waar spektakel zien in de Giro d’Italia eerder dit jaar. Weet Dumoulin deze Tour wederom op het podium te komen, of wellicht toch één van de andere favorieten? Hierbij de volledige startlijst van de 105e Tour de France met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Tour de France de voorbije jaren

2017: Chris Froome (GBr)
2016: Chris Froome (GBr)
2015: Chris Froome (GBr)
2014: Vincenzo Nibali (Ita)
2013: Chris Froome (GBr)
2012: Bradley Wiggins (GBr)
2011: Cadel Evans (Aus)
2010: Andy Schleck (Lux)
2009: Alberto Contador (Spa)
2008: Carlos Sastre (Spa)

Volledige startlijst Tour de France 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

De officiële startlijst vindt u tevens hier op de officiële website van de Tour de France.

1FROOME Christopher Team Sky
2BERNAL Egan Arley Team Sky
3CASTROVIEJO Jonathan Team Sky
4KWIATKOWSKI Michal Team Sky
5MOSCON Gianni Team Sky
6POELS Wout Team Sky
7ROWE Luke Team Sky
8THOMAS Geraint Team Sky
11URAN Rigoberto Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
12CLARKE Simon Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
13CRADDOCK Lawson Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
14MARTINEZ Daniel Felipe Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
15PHINNEY Taylor Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
16ROLLAND Pierre Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
17SCULLY Thomas Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
18VANMARCKE Sep Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
21BARDET Romain AG2R La Mondiale
22DILLIER Silvan AG2R La Mondiale
23DOMONT Axel AG2R La Mondiale
24FRANK Mathias AG2R La Mondiale
25GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale
26LATOUR Pierre AG2R La Mondiale
27NAESEN Oliver AG2R La Mondiale
28VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale

31MATTHEWS Michael Team Sunweb  
32DUMOULIN Tom Team Sunweb  
33ARNDT Nikias Team Sunweb  
34GESCHKE Simon Team Sunweb  
35HAGA Chad Team Sunweb  
36ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
37TEN DAM Laurens Team Sunweb  
38THEUNS Edward Team Sunweb  
41BARGUIL Warren Team Fortuneo - Samsic
42BOUET Maxime Team Fortuneo - Samsic
43GESBERT Elie Team Fortuneo - Samsic
44HARDY Romain Team Fortuneo - Samsic
45LEDANOIS Kevin Team Fortuneo - Samsic
46MOINARD Amaël Team Fortuneo - Samsic
47PICHON Laurent Team Fortuneo - Samsic
48VACHON Florian Team Fortuneo - Samsic
51NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team
52COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
53HAUSSLER Heinrich Bahrain Merida Pro Cycling Team
54IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
55IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
56KOREN Kristijan Bahrain Merida Pro Cycling Team
57PELLIZOTTI Franco Bahrain Merida Pro Cycling Team
58POZZOVIVO Domenico Bahrain Merida Pro Cycling Team
32DUMOULIN Tom Team Sunweb  
33ARNDT Nikias Team Sunweb  
34GESCHKE Simon Team Sunweb  
35HAGA Chad Team Sunweb  
36ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
37TEN DAM Laurens Team Sunweb  
38THEUNS Edward Team Sunweb  
41BARGUIL Warren Team Fortuneo - Samsic
42BOUET Maxime Team Fortuneo - Samsic
43GESBERT Elie Team Fortuneo - Samsic
44HARDY Romain Team Fortuneo - Samsic
45LEDANOIS Kevin Team Fortuneo - Samsic
46MOINARD Amaël Team Fortuneo - Samsic
47PICHON Laurent Team Fortuneo - Samsic
48VACHON Florian Team Fortuneo - Samsic
51NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team
52COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
53HAUSSLER Heinrich Bahrain Merida Pro Cycling Team
54IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
55IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
56KOREN Kristijan Bahrain Merida Pro Cycling Team
57PELLIZOTTI Franco Bahrain Merida Pro Cycling Team
58POZZOVIVO Domenico Bahrain Merida Pro Cycling Team
61YATES Adam Mitchelton-Scott
62BAUER Jack Mitchelton-Scott
63DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott
64HAYMAN Mathew Mitchelton-Scott
65HEPBURN Michael Mitchelton-Scott
66HOWSON Damien Mitchelton-Scott
67IMPEY Daryl Mitchelton-Scott
68NIEVE Mikel Mitchelton-Scott
71QUINTANA Nairo Movistar Team
72AMADOR Andrey Movistar Team
73BENNATI Daniele Movistar Team
74ERVITI Imanol Movistar Team
75LANDA Mikel Movistar Team
76ROJAS José Joaquín Movistar Team
77SOLER Marc Movistar Team
78VALVERDE Alejandro Movistar Team
81PORTE Richie BMC Racing Team
82BEVIN Patrick BMC Racing Team
83CARUSO Damiano BMC Racing Team
84GERRANS Simon BMC Racing Team
85KÜNG Stefan BMC Racing Team
86SCHAR Michael BMC Racing Team
87VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
88VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team
91MARTIN Daniel UAE-Team Emirates
92ATAPUMA John Darwin UAE-Team Emirates
93DURASEK Kristijan UAE-Team Emirates
94FERRARI Roberto UAE-Team Emirates
95KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates
96MARCATO Marco UAE-Team Emirates
97SUTHERLAND Rory UAE-Team Emirates
98TROIA Oliviero UAE-Team Emirates
101ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Floors
102DECLERCQ Tim Quick-Step Floors
103GAVIRIA Fernando Quick-Step Floors
104GILBERT Philippe Quick-Step Floors
105JUNGELS Bob Quick-Step Floors
106LAMPAERT Yves Quick-Step Floors
107RICHEZE Ariel Maximiliano Quick-Step Floors
108TERPSTRA Niki Quick-Step Floors
111SAGAN Peter BORA - hansgrohe
112BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
113BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
114MAJKA Rafał BORA - hansgrohe
115MÜHLBERGER Gregor BORA - hansgrohe
116OSS Daniel BORA - hansgrohe
117POLJANSKI Pawel BORA - hansgrohe
118PÖSTLBERGER Lukas BORA - hansgrohe
121FUGLSANG Jakob Astana Pro Team
122FRAILE Omar Astana Pro Team
123GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team
124HANSEN Jesper Astana Pro Team
125KANGERT Tanel Astana Pro Team
126CORT NIELSEN Magnus  Astana Pro Team
127SANCHEZ Luis Leon Astana Pro Team
128VALGREN Michael Astana Pro Team
131CAVENDISH Mark Team Dimension Data
132BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data
133JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data
134PAUWELS Serge Team Dimension Data
135RENSHAW Mark Team Dimension Data
136SLAGTER Tom-Jelte Team Dimension Data
137THOMSON Jay Robert Team Dimension Data
138VERMOTE Julien Team Dimension Data
141ZAKARIN Ilnur Team Katusha - Alpecin
142BOSWELL Ian Team Katusha - Alpecin
143KIŠERLOVSKI Robert Team Katusha - Alpecin
144KITTEL Marcel Team Katusha - Alpecin
145KOCHETKOV Pavel Team Katusha - Alpecin
146MARTIN Tony Team Katusha - Alpecin
147POLITT Nils Team Katusha - Alpecin
148ZABEL Rick Team Katusha - Alpecin
151DÉMARE Arnaud Groupama - FDJ
152GAUDU David  Groupama - FDJ
153GUARNIERI Jacopo Groupama - FDJ
154LE GAC Olivier Groupama - FDJ
155LUDVIGSSON Tobias Groupama - FDJ
156MOLARD Rudy Groupama - FDJ
157SINKELDAM Ramon Groupama - FDJ
158VICHOT Arthur Groupama - FDJ
161KRUIJSWIJK Steven Team LottoNL-Jumbo
162GESINK Robert Team LottoNL-Jumbo
163GROENEWEGEN Dylan Team LottoNL-Jumbo
164JANSEN Amund Grondahl Team LottoNL-Jumbo
165MARTENS Paul Team LottoNL-Jumbo
166ROGLIC Primoz Team LottoNL-Jumbo
167ROOSEN Timo Team LottoNL-Jumbo
168TOLHOEK Antwan Team LottoNL-Jumbo
171GREIPEL André Lotto Soudal
172BENOOT Tiesj Lotto Soudal
173DE BUYST Jasper Lotto Soudal
174DE GENDT Thomas Lotto Soudal
175KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal
176MARCZYNSKI Tomasz Lotto Soudal
177SIEBERG Marcel Lotto Soudal
178VANENDERT Jelle Lotto Soudal
181CALMEJANE Lilian Direct Energie
182BOUDAT Thomas Direct Energie
183CHAVANEL Sylvain Direct Energie
184COUSIN Jérôme Direct Energie
185GAUDIN Damien Direct Energie
186GRELLIER Fabien Direct Energie
187SICARD Romain Direct Energie
188TAARAMÄE Rein Direct Energie
191MOLLEMA Bauke Trek - Segafredo
192BERNARD Julien Trek - Segafredo
193DE KORT Koen Trek - Segafredo
194DEGENKOLB John Trek - Segafredo
195GOGL Michael Trek - Segafredo
196GRMAY Tsgabu Trek - Segafredo
197SKUJIŅŠ Toms Trek - Segafredo
198STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
201LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits
202CLAEYS Dimitri Cofidis, Solutions Crédits
203EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits
204HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits
205NAVARRO Daniel Cofidis, Solutions Crédits
206PEREZ Anthony Cofidis, Solutions Crédits
207SIMON Julien Cofidis, Solutions Crédits
208TURGIS Anthony Cofidis, Solutions Crédits
211MARTIN Guillaume Wanty - Groupe Gobert
212DEGAND Thomas Wanty - Groupe Gobert
213DUPONT Timothy Wanty - Groupe Gobert
214MINNAARD Marco Wanty - Groupe Gobert
215OFFREDO Yoann Wanty - Groupe Gobert
216PASQUALON Andrea Wanty - Groupe Gobert
217SMITH Dion Wanty - Groupe Gobert
218VAN KEIRSBULCK Guillaume Wanty - Groupe Gobert

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie