Ronde van Zwitserland 2018 – Volledige startlijst Ronde van Zwitserland 2018 – Volledige startlijst

De Tour de Suisse, zoals de ronde officieel heet, is de laatste grote ronde in de aanloop naar de Tour de France en duurt negen dagen van zaterdag 9 t/m zondag 17 juni. De ronde is iedere dag live via Eurosport te volgen. Hierbij de volledige startlijst Ronde van Zwitserland met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Live Ronde van Zwitserland 2018

Bekijk hier LIVE de Ronde van Zwitserland 2018: LIVE Ronde van Zwitserland 2018 – Livestreams en tv-uitzendingen

Winnaars van de Ronde van Zwitserland de voorbije jaren

2017: Simon Spilak (Slv)
2016: Miguel Angel Lopez (Col)
2015: Simon Spilak (Slv)
2014: Rui Costa (Por)
2013: Rui Costa (Por)
2012: Rui Costa (Por)
2011: Levi Leipheimer (VSt)
2010: Frank Schleck (Lux)
2009: Fabian Cancellara (Zwi)
2008: Roman Kreuziger (Tsj)

Volledige startlijst Ronde van Zwitserland 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

1SPILAK Simon Team Katusha - Alpecin
2GONÇALVES José Team Katusha - Alpecin
3HAAS Nathan Team Katusha - Alpecin
4HOLLENSTEIN Reto Team Katusha - Alpecin
5LAMMERTINK Maurits Team Katusha - Alpecin
6SMIT Willie Team Katusha - Alpecin
7CRAS Steff Team Katusha - Alpecin
11PORTE Richie BMC Racing Team
12GERRANS Simon BMC Racing Team
13KÜNG Stefan BMC Racing Team
14DE MARCHI Alessandro BMC Racing Team
15SCHAR Michael BMC Racing Team
16VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
17VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team
21ALBASINI Michael Mitchelton-Scott
22MEYER Cameron Mitchelton-Scott
23JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott
24BEWLEY Sam Mitchelton-Scott
25HAIG Jack Mitchelton-Scott
26HEPBURN Michael Mitchelton-Scott
27KREUZIGER Roman Mitchelton-Scott
31KELDERMAN Wilco Team Sunweb  
32GESCHKE Simon Team Sunweb  
33OOMEN Sam Team Sunweb  
34ARNDT Nikias Team Sunweb  
35ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
36MATTHEWS Michael Team Sunweb  
37THEUNS Edward Team Sunweb  
41FRANK Mathias AG2R La Mondiale
42VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale
43DILLIER Silvan AG2R La Mondiale
44PETERS Nans AG2R La Mondiale
45GASTAUER Ben AG2R La Mondiale
46GAUTIER Cyril AG2R La Mondiale
47BIDARD François AG2R La Mondiale
51FUGLSANG Jakob Astana Pro Team
52FRAILE Omar Astana Pro Team
53GATTO Oscar Astana Pro Team
54GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team
55HANSEN Jesper Astana Pro Team
56CORT NIELSEN Magnus  Astana Pro Team
57KANGERT Tanel Astana Pro Team
61IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
62GASPAROTTO Enrico Bahrain Merida Pro Cycling Team
63IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
64COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
65KOREN Kristijan Bahrain Merida Pro Cycling Team
66PADUN Mark Bahrain Merida Pro Cycling Team
67PERNSTEINER Hermann Bahrain Merida Pro Cycling Team
71SAGAN Peter BORA - hansgrohe
72BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
73KONRAD Patrick BORA - hansgrohe
74MÜHLBERGER Gregor BORA - hansgrohe
75OSS Daniel BORA - hansgrohe
76SAGAN Juraj BORA - hansgrohe
77BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
81MOLLEMA Bauke Trek - Segafredo
82DEGENKOLB John Trek - Segafredo
83GOGL Michael Trek - Segafredo
84DE KORT Koen Trek - Segafredo
85RAST Gregory Trek - Segafredo
86BERNARD Julien Trek - Segafredo
87STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
93GUARNIERI Jacopo Groupama - FDJ
94VAUGRENARD Benoit Groupama - FDJ
95LE GAC Olivier Groupama - FDJ
96SINKELDAM Ramon Groupama - FDJ
97VICHOT Arthur Groupama - FDJ
101WELLENS Tim Lotto Soudal
102GREIPEL André Lotto Soudal
103LAMBRECHT Bjorg Lotto Soudal
104HANSEN Adam Lotto Soudal
105MONFORT Maxime Lotto Soudal
106SIEBERG Marcel Lotto Soudal
107DE BUYST Jasper Lotto Soudal
111QUINTANA Nairo Movistar Team
112BENNATI Daniele Movistar Team
113LANDA Mikel Movistar Team
114OLIVEIRA Nelson Movistar Team
115AMADOR Andrey Movistar Team
116ROJAS José Joaquín Movistar Team
117DE LA PARTE Víctor Movistar Team
121GILBERT Philippe Quick-Step Floors
122GAVIRIA Fernando Quick-Step Floors
123DECLERCQ Tim Quick-Step Floors
124KEISSE Iljo Quick-Step Floors
125LAMPAERT Yves Quick-Step Floors
126MAS Enric Quick-Step Floors
127RICHEZE Ariel Maximiliano Quick-Step Floors
131VERMOTE Julien Dimension Data
132DOUGALL Nick Dimension Data
133JANSE VAN RENSBURG Reinardt Dimension Data
134KUDUS Merhawi Dimension Data
135ANTON Igor Dimension Data
136SLAGTER Tom-Jelte Dimension Data
137DAVIES Scott Dimension Data
141DOMBROWSKI Joe Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
142BROWN Nathan Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
143CARTHY Hugh Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
144CLARKE William Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
145BRESCHEL Matti Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
146PHINNEY Taylor Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
147VANMARCKE Sep Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
151KRUIJSWIJK Steven Team LottoNL-Jumbo
152BATTAGLIN Enrico Team LottoNL-Jumbo
153BOUWMAN Koen Team LottoNL-Jumbo
154LEEZER Tom Team LottoNL-Jumbo
155LINDEMAN Bert-Jan Team LottoNL-Jumbo
156TANKINK Bram Team LottoNL-Jumbo
157WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
171GOŁAŚ Michał Team Sky
172DOULL Owain Team Sky
173SIVAKOV Pavel Team Sky
174HENAO Sebastián Team Sky
175STANNARD Ian Team Sky
176HALVORSEN Kristoffer Team Sky
177ROSA Diego Team Sky
171FERRARI Roberto UAE-Team Emirates
172GANNA Filippo UAE-Team Emirates
173KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates
174POLANC Jan UAE-Team Emirates
175SWIFT Ben UAE-Team Emirates
176TROIA Oliviero UAE-Team Emirates
177ULISSI Diego UAE-Team Emirates
181DENIFL Stefan Aqua Blue Sport
182CHRISTIAN Mark Aqua Blue Sport
183DUNBAR Edward Aqua Blue Sport
184KONING Peter Aqua Blue Sport
185WATSON Calvin Aqua Blue Sport
186PEARSON Daniel Aqua Blue Sport
187WARBASSE Larry Aqua Blue Sport
191CALMEJANE Lilian Direct Energie
192BOUDAT Thomas Direct Energie
193GRELLIER Fabien Direct Energie
194OURSELIN Paul Direct Energie
195QUEMENEUR Perrig Direct Energie
196SICARD Romain Direct Energie
197TAARAMÄE Rein Direct Energie
201CUNEGO Damiano Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
202GROSU Eduard Michael Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
203HATSUYAMA Sho Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
204MARANGONI Alan Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
205ITO Masakazu Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
206SANTAROMITA Ivan Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
207ZACCANTI Filippo Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie