Amstel Gold Race 2018 – Volledige startlijst Amstel Gold Race 2018 – Volledige startlijst foto: © Laurens Alblas/cyclingstory.nl

Zondag staat de enige Nederlandse voorjaarsklassieker, de Amstel Gold Race, op het programma. Vorig jaar won Philippe Gilbert de rit voor de vierde(!) keer en ook deze zondag staat de Belg weer aan de start met het ijzersterke team Quick-Step. Alleen Jan Raas heeft met vijf overwinningen meer keren de Amstel Gold Race op zijn naam geschreven. Als Gilbert dat record wil evenaren, dan zal hij zondag dus aan de bak moeten. Aan de vorm zal het in ieder geval niet liggen. Hierbij de volledige startlijst Amstel Gold Race met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Amstel Gold Race de voorbije jaren

2017: Philippe Gilbert (Bel)
2016: Enrico Gasparotto (Ita)
2015: Michal Kwiatkowski (Pol)
2014: Philippe Gilbert (Bel)
2013: Roman Kreuziger (Tsj)
2012: Enrico Gasparotto (Ita)
2011: Philippe Gilbert (Bel)
2010: Philippe Gilbert (Bel)
2009: Sergej Ivanov (Rus)
2008: Damiano Cunego (Ita)

Volledige startlijst Amstel Gold Race 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

1GILBERT Philippe Quick-Step Floors
2ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Floors
3JUNGELS Bob Quick-Step Floors
4TERPSTRA Niki Quick-Step Floors
5SERRY Pieter Quick-Step Floors
6MAS Enric Quick-Step Floors
7MARTINELLI Davide Quick-Step Floors
11ALBASINI Michael Mitchelton-Scott
12DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott
13HEPBURN Michael Mitchelton-Scott
14IMPEY Daryl Mitchelton-Scott
15JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott
16KREUZIGER Roman Mitchelton-Scott
17VERONA Carlos Mitchelton-Scott
21KWIATKOWSKI Michal Team Sky
22POELS Wout Team Sky
23GEOGHEGAN HART Tao Team Sky
24HENAO Sergio Luis Team Sky
25KIRYIENKA Vasil Team Sky
26GOLAS Michal Team Sky
27WISNIOWSKI Lukasz Team Sky
31VALVERDE Alejandro Movistar Team
32ANACONA Winner Movistar Team
33BETANCUR Carlos Movistar Team
34AMADOR Andrey Movistar Team
35ROJAS José Joaquín Movistar Team
36ERVITI Imanol Movistar Team
37LANDA Mikel Movistar Team
41MATTHEWS Michael Team Sunweb  
42THEUNS Edward Team Sunweb  
43FRÖHLINGER Johannes Team Sunweb  
44GESCHKE Simon Team Sunweb  
45TEUNISSEN Mike Team Sunweb  
46TEN DAM Laurens Team Sunweb  
47ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
51WELLENS Tim Lotto Soudal
52BENOOT Tiesj Lotto Soudal
53SIEBERG Marcel Lotto Soudal
54MARCZYNSKI Tomasz Lotto Soudal
55VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal
56VANENDERT Jelle Lotto Soudal
57MAES Nikolas Lotto Soudal
61VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
62SCHAR Michael BMC Racing Team
63CARUSO Damiano BMC Racing Team
64GERRANS Simon BMC Racing Team
65TEUNS Dylan BMC Racing Team
66BETTIOL Alberto BMC Racing Team
67DE MARCHI Alessandro BMC Racing Team
71DE TIER Floris Team LottoNL-Jumbo
72GESINK Robert Team LottoNL-Jumbo
73LINDEMAN Bert-Jan Team LottoNL-Jumbo
74MARTENS Paul Team LottoNL-Jumbo
75VAN POPPEL Danny Team LottoNL-Jumbo
76TANKINK Bram Team LottoNL-Jumbo
77WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
81SAGAN Peter BORA - hansgrohe
82BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
83ACKERMANN Pascal BORA - hansgrohe
84KONRAD Patrick BORA - hansgrohe
85MCCARTHY Jay BORA - hansgrohe
86MÜHLBERGER Gregor BORA - hansgrohe
87BENEDETTI Cesare BORA - hansgrohe
91MOLLEMA Bauke Trek - Segafredo
92DE KORT Koen Trek - Segafredo
93STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
94GUERREIRO Ruben Trek - Segafredo
95GOGL Michael Trek - Segafredo
96GRMAY Tsgabu Trek - Segafredo
97SKUJIŅŠ Toms Trek - Segafredo
101CATALDO Dario Astana Pro Team
102DE VREESE Laurens Astana Pro Team
103FRAILE Omar Astana Pro Team
104FUGLSANG Jakob Astana Pro Team
105GATTO Oscar Astana Pro Team
106GRIVKO Andrei Astana Pro Team
107VALGREN Michael Astana Pro Team
111LAMMERTINK Maurits Team Katusha - Alpecin
112HAAS Nathan Team Katusha - Alpecin
113KUZNETSOV Viacheslav Team Katusha - Alpecin
114CRAS Steff Team Katusha - Alpecin
115PLANCKAERT Baptiste Team Katusha - Alpecin
116BIERMANS Jenthe Team Katusha - Alpecin
117SMIT Willie Team Katusha - Alpecin
121BAKELANTS Jan AG2R La Mondiale
122DOMONT Axel AG2R La Mondiale
123GASTAUER Ben AG2R La Mondiale
124NAESEN Oliver AG2R La Mondiale
125VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale
126COSNEFROY Benoit AG2R La Mondiale
127DILLIER Silvan AG2R La Mondiale
131SINKELDAM Ramon Groupama - FDJ
132MADOUAS Valentin Groupama - FDJ
133MOLARD Rudy Groupama - FDJ
134ROUX Anthony Groupama - FDJ
135SEIGLE Romain Groupama - FDJ
136VAUGRENARD Benoit Groupama - FDJ
137CIMOLAI Davide Groupama - FDJ
141COSTA Rui UAE-Team Emirates
142BONO Matteo UAE-Team Emirates
143MARTIN Daniel UAE-Team Emirates
144MORI Manuele UAE-Team Emirates
145RIABUSHENKO Alexandr UAE-Team Emirates
146SUTHERLAND Rory UAE-Team Emirates
147ULISSI Diego UAE-Team Emirates
151VANMARCKE Sep Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
152CRADDOCK Lawson Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
153WOODS Michael Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
154HOWES Alex Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
155BRESCHEL Matti Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
156OWEN Logan Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
157URAN Rigoberto Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
161SLAGTER Tom-Jelte Dimension Data
162DAVIES Scott Dimension Data
163GEBREIGZABHIER Amanuel Dimension Data
164VAN ZYL Johann Dimension Data
165KING Benjamin Dimension Data
166PAUWELS Serge Dimension Data
167VENTER Jaco Dimension Data
171NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team
172BOLE Grega Bahrain Merida Pro Cycling Team
173COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
174IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
175IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
176GASPAROTTO Enrico Bahrain Merida Pro Cycling Team
177PELLIZOTTI Franco Bahrain Merida Pro Cycling Team
181WEENING Pieter Roompot - Nederlandse Loterij
182REINDERS Elmar Roompot - Nederlandse Loterij
183LIGTHART Pim Roompot - Nederlandse Loterij
184MEIJERS Jeroen Roompot - Nederlandse Loterij
185RIESEBEEK Oscar Roompot - Nederlandse Loterij
186GERTS Floris Roompot - Nederlandse Loterij
187VAN DER LIJKE Nick Roompot - Nederlandse Loterij
191GOLDSTEIN Roy Israel Cycling Academy
192JENSEN August Israel Cycling Academy
193NEILANDS Krists Israel Cycling Academy
194BOIVIN Guillaume Israel Cycling Academy
195SBARAGLI Kristian Israel Cycling Academy
196PERRY Ben Israel Cycling Academy
197WILLIAMS Tyler Israel Cycling Academy
201CHRISTIAN Mark Aqua Blue Sport
202GATE Aaron Aqua Blue Sport
203DUNBAR Edward Aqua Blue Sport
204HANSEN Lasse Norman  Aqua Blue Sport
205WATSON Calvin Aqua Blue Sport
206PEDERSEN Casper Aqua Blue Sport
207WARBASSE Larry Aqua Blue Sport
211PLANCKAERT Edward Sport Vlaanderen - Baloise
212VERWILST Aaron Sport Vlaanderen - Baloise
213DELTOMBE Kevin Sport Vlaanderen - Baloise
214SPRENGERS Thomas Sport Vlaanderen - Baloise
215VAN GESTEL Dries Sport Vlaanderen - Baloise
216VAN HECKE Preben Sport Vlaanderen - Baloise
217WARLOP Jordi Sport Vlaanderen - Baloise
221BAUGNIES Jerome Wanty - Groupe Gobert
222MINNAARD Marco Wanty - Groupe Gobert
223DEVRIENDT Tom Wanty - Groupe Gobert
224PASQUALON Andrea Wanty - Groupe Gobert
225SMITH Dion Wanty - Groupe Gobert
226ANTONINI Simone Wanty - Groupe Gobert
227MCNALLY Mark Wanty - Groupe Gobert
231COQUARD BryanVital Concept Cycling Club
232BAGOT YoannVital Concept Cycling Club
233TURGIS TanguyVital Concept Cycling Club
234MOTTIER JustinVital Concept Cycling Club
235MÜLLER PatrickVital Concept Cycling Club
236PACHER QuentinVital Concept Cycling Club
237RÉZA KévinVital Concept Cycling Club
241CUNEGO Damiano Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
242TIZZA Marco Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
243CANOLA Marco Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
244GROSU Eduard Michael Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
245KOBAYASHI Marino Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
246LOBATO Juan José Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
247PONZI Simone Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie