Ronde van Vlaanderen 2018 – Volledige startlijst Ronde van Vlaanderen 2018 – Volledige startlijst © Jean Savelberg / cyclingstory.nl

De Ronde van Vlaanderen is dé klassieker op Vlaamse bodem en sluit zondag de Vlaamse Wielerweek af. Vorig jaar ging Philippe Gilbert er met winst vandoor in De Ronde. Dit jaar verkeert zijn team QuickStep, dat ook Niki Terpstra in de gelederen heeft, in een fantastische vorm. Uitdager Greg Van Avermaet won nog nooit in de Ronde van Vlaanderen en zou de rit graag op zijn erelijst hebben staan. En Peter Sagan (winnaar 2016) mag natuurlijk nooit onderschat worden. Weten zij team QuickStep te slim af te zijn? Het beloofd zondag een spannende rit te worden! Hierbij de volledige startlijst Ronde van Vlaanderen met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Ronde van Vlaanderen de voorbije jaren

2017: Philippe Gilbert (Bel)
2016: Peter Sagan (Slw)
2015: Alexander Kristoff (Noo)
2014: Fabian Cancellara (Zwi)
2013: Fabian Cancellara (Zwi)
2012: Tom Boonen (Bel)
2011: Nick Nuyens (Bel)
2010: Fabian Cancellara (Zwi)
2009: Stijn Devolder (Bel)
2008: Stijn Devolder (Bel)

Volledige startlijst Ronde van Vlaanderen 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

De officiële startlijst van de Ronde van Vlaanderen vindt u hier: officiële startlijst Ronde van Vlaanderen 2018

1GILBERT Philippe Quick-Step Floors
2LAMPAERT Yves Quick-Step Floors
3KEISSE Iljo Quick-Step Floors
4STYBAR Zdenek  Quick-Step Floors
5SÉNÉCHAL Florian Quick-Step Floors
6DECLERCQ Tim Quick-Step Floors
7TERPSTRA Niki Quick-Step Floors
11SAGAN Peter BORA - hansgrohe
12BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
13OSS Daniel BORA - hansgrohe
14BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
15SAGAN Juraj BORA - hansgrohe
16PFINGSTEN Christoph BORA - hansgrohe
17SCHILLINGER Andreas BORA - hansgrohe
21NAESEN Oliver AG2R La Mondiale
22VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale
23BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale
24BARBIER Rudy AG2R La Mondiale
25DENZ Nico AG2R La Mondiale
26DUVAL Julien AG2R La Mondiale
27GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale

31VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
32BETTIOL Alberto BMC Racing Team
33DRUCKER Jean-Pierre BMC Racing Team
34KÜNG Stefan BMC Racing Team
35ROELANDTS Jurgen BMC Racing Team
36SCHAR Michael BMC Racing Team
37VENTOSO Francisco  BMC Racing Team
41BENOOT Tiesj Lotto Soudal
42BAK Lars Ytting Lotto Soudal
43DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal
44DE BUYST Jasper Lotto Soudal
45SIEBERG Marcel Lotto Soudal
46WALLAYS Jelle Lotto Soudal
47FRISON Frederik Lotto Soudal
51VANMARCKE Sep Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
52BRESCHEL Matti Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
53LANGEVELD Sebastian Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
54MODOLO Sacha Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
55PHINNEY Taylor Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
56SCULLY Thomas Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
57DOCKER Mitchell Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
61THEUNS Edward Team Sunweb  
62ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
63ARNDT Nikias Team Sunweb  
64CURVERS Roy Team Sunweb  
65HOFSTEDE Lennard Team Sunweb  
66STAMSNIJDER Tom Team Sunweb  
67TEUNISSEN Mike Team Sunweb  
71DE VREESE Laurens Astana Pro Team
72GATTO Oscar Astana Pro Team
73HOULE Hugo Astana Pro Team
74KORSAETH Truls Astana Pro Team
75LUTSENKO Alexey Astana Pro Team
76CORT NIELSEN Magnus  Astana Pro Team
77VALGREN Michael Astana Pro Team
81NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team
82BOZIC Borut Bahrain Merida Pro Cycling Team
83COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
84GARCIA CORTINA Ivan Bahrain Merida Pro Cycling Team
85HAUSSLER Heinrich Bahrain Merida Pro Cycling Team
86KOREN Kristijan Bahrain Merida Pro Cycling Team
87PIBERNIK Luka Bahrain Merida Pro Cycling Team
91DÉMARE Arnaud Groupama - FDJ
92CIMOLAI Davide Groupama - FDJ
93DUCHESNE Antoine Groupama - FDJ
94GUARNIERI Jacopo Groupama - FDJ
95KONOVALOVAS Ignatas Groupama - FDJ
96LE GAC Olivier Groupama - FDJ
97SINKELDAM Ramon Groupama - FDJ
101HAYMAN Mathew Mitchelton-Scott
102BAUER Jack Mitchelton-Scott
103DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott
104EDMONDSON Alexander Mitchelton-Scott
105HEPBURN Michael Mitchelton-Scott
106MEZGEC Luka Mitchelton-Scott
107TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott
111ARCAS Jorge Movistar Team
112BARBERO Carlos Movistar Team
113CARRETERO Héctor Movistar Team
114ERVITI Imanol Movistar Team
115BICO Nuno Movistar Team
116OLIVEIRA Nelson Movistar Team
117SÜTTERLIN Jasha Movistar Team
121VERMOTE Julien Dimension Data
122BOASSON HAGEN Edvald Dimension Data
123DOUGALL Nick Dimension Data
124VENTER Jaco Dimension Data
125GIBBONS Ryan Dimension Data
126THOMSON Jay Robert Dimension Data
127VAN ZYL Johann Dimension Data
131MARTIN Tony Team Katusha - Alpecin
132KUZNETSOV Viacheslav Team Katusha - Alpecin
133GONÇALVES José Team Katusha - Alpecin
134HALLER Marco Team Katusha - Alpecin
135PLANCKAERT Baptiste Team Katusha - Alpecin
136POLITT Nils Team Katusha - Alpecin
137ZABEL Rick Team Katusha - Alpecin
141JANSEN Amund Grondahl Team LottoNL-Jumbo
142EENKHOORN Pascal Team LottoNL-Jumbo
143ROOSEN Timo Team LottoNL-Jumbo
144TANKINK Bram Team LottoNL-Jumbo
145VAN EMDEN Jos Team LottoNL-Jumbo
146WAGNER Robert Team LottoNL-Jumbo
147WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
151KWIATKOWSKI Michal Team Sky
152GOLAS Michal Team Sky
153KNEES Christian Team Sky
154MOSCON Gianni Team Sky
155ROWE Luke Team Sky
156STANNARD Ian Team Sky
157VAN BAARLE Dylan Team Sky
161STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
162DEGENKOLB John Trek - Segafredo
163DE KORT Koen Trek - Segafredo
164MULLEN Ryan Trek - Segafredo
165PEDERSEN Mads Trek - Segafredo
166RAST Gregory Trek - Segafredo
167REIJNEN Kiel Trek - Segafredo
171KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates
172BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates
173CONSONNI Simone UAE-Team Emirates
174GANNA Filippo UAE-Team Emirates
175MARCATO Marco UAE-Team Emirates
176SWIFT Ben UAE-Team Emirates
177TROIA Oliviero UAE-Team Emirates
181VAN HECKE Preben Sport Vlaanderen - Baloise
182ALLEGAERT Piet Sport Vlaanderen - Baloise
183CAPIOT Amaury Sport Vlaanderen - Baloise
184DE GENDT Aime Sport Vlaanderen - Baloise
185DECLERCQ Benjamin Sport Vlaanderen - Baloise
186PLANCKAERT Edward Sport Vlaanderen - Baloise
187RICKAERT Jonas Sport Vlaanderen - Baloise
191VAN AERT Wout Vérandas Willems-Crelan 
192DE BIE Sean Vérandas Willems-Crelan 
193STEELS Stijn Vérandas Willems-Crelan 
194WAEYTENS Zico Vérandas Willems-Crelan 
195DEVOLDER Stijn Vérandas Willems-Crelan 
196DUIJN Huub Vérandas Willems-Crelan 
197GOOLAERTS Michael Vérandas Willems-Crelan 
201BACKAERT Frederik Wanty - Groupe Gobert
202DEVRIENDT Tom Wanty - Groupe Gobert
203OFFREDO Yoann Wanty - Groupe Gobert
204PASQUALON Andrea Wanty - Groupe Gobert
205SMITH Dion Wanty - Groupe Gobert
206VAN KEIRSBULCK Guillaume Wanty - Groupe Gobert
207MCNALLY Mark Wanty - Groupe Gobert
211DEHAES Kenny WB Aqua Protect Veranclassic 
212MORTIER Julien WB Aqua Protect Veranclassic 
213KIRSCH Alex WB Aqua Protect Veranclassic 
214PEYSKENS Dimitri WB Aqua Protect Veranclassic 
215JULES Justin WB Aqua Protect Veranclassic 
216SPENGLER Lukas WB Aqua Protect Veranclassic 
217VANTOMME Maxime WB Aqua Protect Veranclassic 
221WEENING Pieter Roompot - Nederlandse Loterij
222GERTS Floris Roompot - Nederlandse Loterij
223LIGTHART Pim Roompot - Nederlandse Loterij
224VERMELTFOORT Coen Roompot - Nederlandse Loterij
227VAN GINNEKEN Sjoerd Roompot - Nederlandse Loterij
228VAN GOETHEM Brian Roompot - Nederlandse Loterij
229VAN SCHIP Jan-willem Roompot - Nederlandse Loterij
231COQUARD Bryan Vital Concept Cycling Club
232BOECKMANS Kris Vital Concept Cycling Club
233LE BON Johan Vital Concept Cycling Club
234LECROQ Jérémy Vital Concept Cycling Club
235MORICE Julien Vital Concept Cycling Club
236MÜLLER Patrick Vital Concept Cycling Club
237VAN GENECHTEN Jonas Vital Concept Cycling Club
241LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits
242SOUPE Geoffrey Cofidis, Solutions Crédits
243LEMOINE Cyril Cofidis, Solutions Crédits
244VAN LERBERGHE Bert Cofidis, Solutions Crédits
245VANBILSEN Kenneth Cofidis, Solutions Crédits
246TURGIS Jimmy Cofidis, Solutions Crédits
247VAN STAEYEN Michael Cofidis, Solutions Crédits

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie