Tirreno-Adriatico 2018 – Volledige startlijst Tirreno-Adriatico 2018 – Volledige startlijst @ Tim van Hengel

Van de Tyrreense Zee naar de Adriatische Zee in zeven etappes: dat is de Tirreno-Adriatico. Vanaf 7 maart gaat de Tirreno – Adriatico 2018 van start in Lido di Camaiore met een ploegentijdrit van 21,5 km. Zal het team van de regerend kampioen Nairo Quintana hier direct een eerste zege pakken? De 4e etappe brengt wellicht een grote schifting in het algemeen klassement: de beklimming van de Sassotetto, een klim van meer dan 14 km aan een gemiddeld stijgingspercentage van 5,8% en pieken tot 12%. De 53e Tirreno – Adriatico staat in het teken van Michele Scarponi, de Italiaan die vorig jaar in een vreselijk ongeluk om het leven kwam tijdens een training in zijn woonplaats Filottrano. De 5e etappe zal in Filottrano finishen als een eerbetoon aan Scarponi. We gaan het meemaken tussen 7 en 13 maart! Hierbij de volledige startlijst Tirreno-Adriatico met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Tirreno-Adriatico de voorbije jaren

2017: Nairo Quintana (Col)
2016: Greg Van Avermaet (Bel)
2015: Nairo Quintana (Col)
2014: Alberto Contador (Spa)
2013: Vincenzo Nibali (Ita)
2012: Vincenzo Nibali (Ita)
2011: Cadel Evans (Aus)
2010: Stefano Garzelli (Ita)
2009: Michele Scarponi (Ita)
2008: Fabian Cancellara (Zwi)

Volledige startlijst Tirreno-Adriatico 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

De officiële startlijst van de Tirreno-Adriatico vindt u hier: officiële startlijst Tirreno-Adriatico.

1SAGAN PeterBORA - hansgrohe
2BODNAR MaciejBORA - hansgrohe
3BURGHARDT MarcusBORA - hansgrohe
4FORMOLO DavideBORA - hansgrohe
5KÖNIG LeopoldBORA - hansgrohe
6MAJKA RafałBORA - hansgrohe
7OSS DanielBORA - hansgrohe
11BARDET RomainAG2R La Mondiale
12DILLIER SilvanAG2R La Mondiale
13DUVAL JulienAG2R La Mondiale
14FRANK MathiasAG2R La Mondiale
15GENIEZ AlexandreAG2R La Mondiale
16GOUGEARD AlexisAG2R La Mondiale
17MONTAGUTI MatteoAG2R La Mondiale
21LOPEZ Miguel AngelAstana Pro Team
22CATALDO DarioAstana Pro Team
23GATTO OscarAstana Pro Team
24KANGERT TanelAstana Pro Team
25LUTSENKO AlexeyAstana Pro Team
26MOSER MorenoAstana Pro Team
27VILLELLA DavideAstana Pro Team
31NIBALI VincenzoBahrain Merida Pro Cycling Team
32COLBRELLI SonnyBahrain Merida Pro Cycling Team
33KOREN KristijanBahrain Merida Pro Cycling Team
34NAVARDAUSKAS RamunasBahrain Merida Pro Cycling Team
35PELLIZOTTI FrancoBahrain Merida Pro Cycling Team
36POZZOVIVO DomenicoBahrain Merida Pro Cycling Team
37SIUTSOU KanstantsinBahrain Merida Pro Cycling Team

41VAN AVERMAET GregBMC Racing Team
42BETTIOL AlbertoBMC Racing Team
43BEVIN PatrickBMC Racing Team
44CARUSO DamianoBMC Racing Team
45DENNIS RohanBMC Racing Team
46KÜNG StefanBMC Racing Team
47SCHAR MichaelBMC Racing Team
51BONNET WilliamFDJ
52DELAGE MickaëlFDJ
53HOELGAARD DanielFDJ
54LADAGNOUS MatthieuFDJ
55ROUX AnthonyFDJ
56SARREAU MarcFDJ
57VAUGRENARD BenoitFDJ
61FIRSANOV SergeyGazprom-RusVelo
62BOEV IgorGazprom-RusVelo
63CHERKASOV NicolayGazprom-RusVelo
64FOLIFOROV AlexanderGazprom-RusVelo
65KURIANOV StepanGazprom-RusVelo
66NYCH ArtemGazprom-RusVelo
67VLASOV AleksandrGazprom-RusVelo
71BOIVIN GuillaumeIsrael Cycling Academy
72ENGER Sondre HolstIsrael Cycling Academy
73HERMANS BenIsrael Cycling Academy
74JENSEN AugustIsrael Cycling Academy
75NEILANDS KristsIsrael Cycling Academy
76SBARAGLI KristianIsrael Cycling Academy
77SAGIV GuyIsrael Cycling Academy
81BENOOT TiesjLotto Soudal
82CAMPENAERTS VictorLotto Soudal
83DEBUSSCHERE JensLotto Soudal
84KEUKELEIRE JensLotto Soudal
85MARCZYNSKI TomaszLotto Soudal
86MAES NikolasLotto Soudal
87VAN DER SANDE ToshLotto Soudal
91YATES AdamMitchelton-Scott
92EWAN CalebMitchelton-Scott
93BAUER JackMitchelton-Scott
94DURBRIDGE LukeMitchelton-Scott
95HEPBURN MichaelMitchelton-Scott
96IMPEY DarylMitchelton-Scott
97MEZGEC LukaMitchelton-Scott
101LANDA MikelMovistar Team
102AMADOR AndreyMovistar Team
103ARCAS JorgeMovistar Team
104BENNATI DanieleMovistar Team
105OLIVEIRA NelsonMovistar Team
106ROSON JaimeMovistar Team
107SÜTTERLIN JashaMovistar Team
111CUNEGO DamianoNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
112CANOLA MarcoNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
113BAGIOLI NicolaNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
114HATSUYAMA ShoNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
115PONZI SimoneNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
116TIZZA MarcoNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
117SANTAROMITA IvanNippo - Vini Fantini - Europa Ovini
121GAVIRIA FernandoQuick-Step Floors
122GILBERT PhilippeQuick-Step Floors
123JUNGELS BobQuick-Step Floors
124KEISSE IljoQuick-Step Floors
125RICHEZE Ariel MaximilianoQuick-Step Floors
126STYBAR ZdenekQuick-Step Floors
127TERPSTRA NikiQuick-Step Floors
131CAVENDISH MarkDimension Data
132BOASSON HAGEN EdvaldDimension Data
133EISEL BernhardDimension Data
134MEINTJES LouisDimension Data
135RENSHAW MarkDimension Data
136THWAITES ScottDimension Data
137VERMOTE JulienDimension Data
141URAN RigobertoTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
142CLARKE SimonTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
143MODOLO SachaTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
144MORENO DanielTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
145PHINNEY TaylorTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
146VAN ASBROECK TomTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
147VANMARCKE SepTeam EF Education First-Drapac p/b Cannondale
151ŠPILAK SimonTeam Katusha - Alpecin
152DOWSETT AlexTeam Katusha - Alpecin
153GONÇALVES JoséTeam Katusha - Alpecin
154HAAS NathanTeam Katusha - Alpecin
156MARTIN TonyTeam Katusha - Alpecin
157ZABEL RickTeam Katusha - Alpecin
158KITTEL MarcelTeam Katusha - Alpecin
161BENNETT GeorgeTeam LottoNL-Jumbo
162VAN EMDEN JosTeam LottoNL-Jumbo
163VAN HOECKE GijsTeam LottoNL-Jumbo
164VAN POPPEL DannyTeam LottoNL-Jumbo
165ROGLIC PrimozTeam LottoNL-Jumbo
166TANKINK BramTeam LottoNL-Jumbo
167WAGNER RobertTeam LottoNL-Jumbo
171FROOME ChristopherTeam Sky
172CASTROVIEJO JonathanTeam Sky
173KIRYIENKA VasilTeam Sky
174KWIATKOWSKI MichalTeam Sky
175MOSCON GianniTeam Sky
176PUCCIO SalvatoreTeam Sky
177THOMAS GeraintTeam Sky
181DUMOULIN TomTeam Sunweb
182ANDERSEN Søren KraghTeam Sunweb
183ARNDT NikiasTeam Sunweb
184GESCHKE SimonTeam Sunweb
185KÄMNA LennardTeam Sunweb
186KELDERMAN WilcoTeam Sunweb
187MATTHEWS MichaelTeam Sunweb
191BRAMBILLA GianlucaTrek - Segafredo
192BRÄNDLE MatthiasTrek - Segafredo
193FELLINE FabioTrek - Segafredo
194GOGL MichaelTrek - Segafredo
195NIZZOLO GiacomoTrek - Segafredo
196PEDERSEN MadsTrek - Segafredo
197STUYVEN JasperTrek - Segafredo
201ARU FabioUAE-Team Emirates
202CONSONNI SimoneUAE-Team Emirates
203CONTI ValerioUAE-Team Emirates
204GANNA FilippoUAE-Team Emirates
205MARCATO MarcoUAE-Team Emirates
206MORI ManueleUAE-Team Emirates
207ULISSI DiegoUAE-Team Emirates
211POZZATO FilippoWilier Triestina - Selle Italia
212BERTAZZO LiamWilier Triestina - Selle Italia
213BUSATO MatteoWilier Triestina - Selle Italia
214COLEDAN MarcoWilier Triestina - Selle Italia
215MARECZKO JakubWilier Triestina - Selle Italia
216MOSCA JacopoWilier Triestina - Selle Italia
217ZARDINI EdoardoWilier Triestina - Selle Italia

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie