Strade Bianche 2018 – Volledige startlijst Strade Bianche 2018 – Volledige startlijst © Laurens Alblas

Zaterdag wordt de Strade Bianche verreden. De koers is nog relatief jong, hij werd voor het eerst verreden in 2007. Fabian Cancellara is met drie overwinningen recordhouder, terwijl Michal Kwiatkowski vorig jaar zijn tweede zege in de eendagsrit over de witte wegen op zijn naam schreef. Weet Kwiatkowski dit jaar Cancellara te evenaren? Hierbij de volledige startlijst Strade Bianche met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Strade Bianche de voorbije jaren

2017: Michal Kwiatkowski (Pol)
2016: Fabian Cancellara (Zwi)
2015: Zdenek Stybar (Tsj)
2014: Michal Kwiatkowski (Pol)
2013: Moreno Moser (Ita)
2012: Fabian Cancellara (Zwi)
2011: Philippe Gilbert (Bel)
2010: Maxim Iglinksiy (Kaz)
2009: Thomas Löfkvist (Zwe)
2008: Fabian Cancellara (Zwi)

Volledige startlijst Strade Bianche 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

De officiële startlijst van de Strade Bianche vindt u hier: officiële startlijst Strade Bianche.

1KWIATKOWSKI Michal Team Sky
2BASSO Leonardo Team Sky
3DOULL Owain Team Sky
4GOLAS Michal Team Sky
5MOSCON Gianni Team Sky
6PUCCIO Salvatore Team Sky
7WIŚNIOWSKI Łukasz Team Sky
11BARDET Romain AG2R La Mondiale
12DILLIER Silvan AG2R La Mondiale
13DUPONT Hubert AG2R La Mondiale
14JAUREGUI Quentin AG2R La Mondiale
15LATOUR Pierre AG2R La Mondiale
16MONTAGUTI Matteo AG2R La Mondiale
17VENTURINI Clément AG2R La Mondiale
21BISOLTI Alessandro Androni - Sidermec - Bottecchia
22BENFATTO Marco Androni - Sidermec - Bottecchia
23BONUSI Raffaello Androni - Sidermec - Bottecchia
24FRAPPORTI Mattia Androni - Sidermec - Bottecchia
25RIVERA Kevin Androni - Sidermec - Bottecchia
26SPREAFICO Matteo Androni - Sidermec - Bottecchia
27VENDRAME Andrea Androni - Sidermec - Bottecchia
31MOSER Moreno Astana Pro Team
32CATALDO Dario Astana Pro Team
33GATTO Oscar Astana Pro Team
34GRIVKO Andrei Astana Pro Team
35KORSAETH Truls Astana Pro Team
36LUTSENKO Alexey Astana Pro Team
37VILLELLA Davide Astana Pro Team

41NIBALI Vincenzo Bahrain Merida Pro Cycling Team
42BOLE Grega Bahrain Merida Pro Cycling Team
43COLBRELLI Sonny Bahrain Merida Pro Cycling Team
44KOREN Kristijan Bahrain Merida Pro Cycling Team
45MOHORIC Matej Bahrain Merida Pro Cycling Team
46PADUN Mark Bahrain Merida Pro Cycling Team
47VISCONTI Giovanni Bahrain Merida Pro Cycling Team
51VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
52BETTIOL Alberto BMC Racing Team
53CARUSO Damiano BMC Racing Team
54KÜNG Stefan BMC Racing Team
55SCHAR Michael BMC Racing Team
56VENTOSO Francisco  BMC Racing Team
57VLIEGEN Loïc BMC Racing Team
61SAGAN Peter BORA - hansgrohe
62BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
63BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
64MÜHLBERGER Gregor BORA - hansgrohe
65OSS Daniel BORA - hansgrohe
66PFINGSTEN Christoph BORA - hansgrohe
67SARAMOTINS Aleksejs BORA - hansgrohe
71ARMIRAIL Bruno FDJ
72DUCHESNE Antoine FDJ
73LADAGNOUS Matthieu FDJ
74MADOUAS Valentin FDJ
75PREIDLER Georg FDJ
76ROY Jérémy FDJ
77VINCENT Léo FDJ
81BENOOT Tiesj Lotto Soudal
82CAMPENAERTS Victor Lotto Soudal
83DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal
84KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal
85MAES Nikolas Lotto Soudal
86MARCZYNSKI Tomasz Lotto Soudal
87VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal
91DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott
92TUFT Svein Mitchelton-Scott
93HEPBURN Michael Mitchelton-Scott
94HAIG Jack Mitchelton-Scott
95IMPEY Daryl Mitchelton-Scott
96JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott
97VERONA Carlos Mitchelton-Scott
101AMADOR Andrey Movistar Team
102BENNATI Daniele Movistar Team
103BETANCUR Carlos Movistar Team
104BICO Nuno Movistar Team
105OLIVEIRA Nelson Movistar Team
106ROJAS José Joaquín Movistar Team
107VALVERDE Alejandro Movistar Team
111BOU Joan Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
112CIMA Damiano Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
113GROSU Eduard Michael Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
114LOBATO Juan José Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
115HATSUYAMA Sho Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
116PONZI Simone Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
117TIZZA Marco Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
121GILBERT Philippe Quick-Step Floors
122CAPECCHI Eros Quick-Step Floors
123GAVIRIA Fernando Quick-Step Floors
124KEISSE Iljo Quick-Step Floors
125SCHACHMANN Maximilian Quick-Step Floors
126SERRY Pieter Quick-Step Floors
127STYBAR Zdenek  Quick-Step Floors
131BOASSON HAGEN Edvald Dimension Data
132O'CONNOR Ben Dimension Data
133EISEL Bernhard Dimension Data
134KUDUS Merhawi Dimension Data
135MORTON Lachlan Dimension Data
136THWAITES Scott Dimension Data
137VERMOTE Julien Dimension Data
141VANMARCKE Sep Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
142CLARKE Simon Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
143HOWES Alex Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
144MAGNUSSON Kim Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
145MORENO Daniel Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
146PHINNEY Taylor Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
147VAN ASBROECK Tom Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
151BELKOV Maxim Team Katusha - Alpecin
152HAAS Nathan Team Katusha - Alpecin
153GONÇALVES José Team Katusha - Alpecin
154KUZNETSOV Viacheslav Team Katusha - Alpecin
155MATHIS Marco Team Katusha - Alpecin
156RESTREPO Jhonatan Team Katusha - Alpecin
157WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha - Alpecin
161KRUIJSWIJK Steven Team LottoNL-Jumbo
162BATTAGLIN Enrico Team LottoNL-Jumbo
163BENNETT George Team LottoNL-Jumbo
164KUSS Sepp Team LottoNL-Jumbo
165DE TIER Floris Team LottoNL-Jumbo
166ROGLIC Primoz Team LottoNL-Jumbo
167WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
171DUMOULIN Tom Team Sunweb  
172ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
173ARNDT Nikias Team Sunweb  
174GESCHKE Simon Team Sunweb  
175KÄMNA Lennard Team Sunweb  
176HOFSTEDE Lennard Team Sunweb  
177TEN DAM Laurens Team Sunweb  
181DIDIER Laurent Trek - Segafredo
182ALAFACI Eugenio Trek - Segafredo
183FELLINE Fabio Trek - Segafredo
184GOGL Michael Trek - Segafredo
185PEDERSEN Mads Trek - Segafredo
186STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
187VAN POPPEL Boy Trek - Segafredo
191ULISSI Diego UAE-Team Emirates
192CONTI Valerio UAE-Team Emirates
193MARCATO Marco UAE-Team Emirates
194NIEMIEC Przemyslaw UAE-Team Emirates
195MORI Manuele UAE-Team Emirates
196POLANC Jan UAE-Team Emirates
197RIABUSHENKO Alexandr UAE-Team Emirates
201VAN AERT Wout Vérandas Willems-Crelan 
202DE BONDT Dries Vérandas Willems-Crelan 
203DE BIE Sean Vérandas Willems-Crelan 
204DEVOLDER Stijn Vérandas Willems-Crelan 
205DE WITTE Mathias Vérandas Willems-Crelan 
206DUIJN Huub Vérandas Willems-Crelan 
207TANNER David Vérandas Willems-Crelan 

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie