Parijs-Nice 2018 – Volledige startlijst Parijs-Nice 2018 – Volledige startlijst © Tim van Hengel

Parijs-Nice, de rit naar de zon, gaat komende zondag weer van start. Acht dagen lang trekken de renners naar het zuiden van Frankrijk. Vorig jaar won Sergio Henao, waarmee Team Sky voor het derde jaar op rij met de eindzege in de rittenkoers aan de haal ging. Wie weet hen dit jaar van de troon te stoten? Hierbij de volledige startlijst Parijs-Nice met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Parijs-Nice de voorbije jaren

2017: Sergio Henao (Col)
2016: Geraint Thomas (GBr)
2015: Richie Porte (Aus)
2014: Carlos Betancur (Col)
2013: Richie Porte (Aus)
2012: Bradley Wiggins (GBr)
2011: Tony Martin (Dui)
2010: Alberto Contador (Spa)
2009: Luis Léon Sanchez (Spa)
2008: Davide Rebellin (Ita)

Volledige startlijst Parijs-Nice 2018, met alle deelnemers, teams en rugnummers

De officiële startlijst van Parijs-Nice 2018 vindt u hier: officiële startlijst Parijs-Nice.

1HENAO Sergio Luis Team Sky
2DE LA CRUZ David Team Sky
3LOPEZ David Team Sky
4POELS Wout Team Sky
5ROSA Diego Team Sky
6STANNARD Ian Team Sky
7VAN BAARLE Dylan Team Sky
11MARTIN Daniel UAE-Team Emirates
12BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates
13COSTA Rui UAE-Team Emirates
14KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates
15SUTHERLAND Rory UAE-Team Emirates
16SWIFT Ben UAE-Team Emirates
17TROIA Oliviero UAE-Team Emirates
21IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
22BOARO Manuele Bahrain Merida Pro Cycling Team
23GARCIA CORTINA Ivan Bahrain Merida Pro Cycling Team
24HAUSSLER Heinrich Bahrain Merida Pro Cycling Team
25IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
26NIBALI Antonio Bahrain Merida Pro Cycling Team
27PIBERNIK Luka Bahrain Merida Pro Cycling Team
31ALAPHILIPPE Julian Quick-Step Floors
32DECLERCQ Tim Quick-Step Floors
33DEVENYNS Dries Quick-Step Floors
34LAMPAERT Yves Quick-Step Floors
35MØRKØV Michael Quick-Step Floors
36SABATINI Fabio Quick-Step Floors
37VIVIANI Elia Quick-Step Floors

41ZAKARIN Ilnur Team Katusha - Alpecin
42BOSWELL Ian Team Katusha - Alpecin
43HALLER Marco Team Katusha - Alpecin
44KOCHETKOV Pavel Team Katusha - Alpecin
45LAMMERTINK Maurits Team Katusha - Alpecin
46MACHADO Tiago Team Katusha - Alpecin
47POLITT Nils Team Katusha - Alpecin
51YATES Simon Mitchelton-Scott
52CHAVES Johan Esteban Mitchelton-Scott
53EDMONDSON Alexander Mitchelton-Scott
54HAYMAN Mathew Mitchelton-Scott
55JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott
56KREUZIGER Roman Mitchelton-Scott
57TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott
61GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale
62CHÉREL Mickaël AG2R La Mondiale
63DOMONT Axel AG2R La Mondiale
64GAUTIER Cyril AG2R La Mondiale
65NAESEN Oliver AG2R La Mondiale
66VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale
67VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale
71VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team
72DE MARCHI Alessandro BMC Racing Team
73DRUCKER Jean-Pierre BMC Racing Team
74GERRANS Simon BMC Racing Team
75ROCHE Nicolas BMC Racing Team
76ROELANDTS Jurgen BMC Racing Team
77TEUNS Dylan BMC Racing Team
81MOLLEMA Bauke Trek - Segafredo
82BERNARD Julien Trek - Segafredo
83DE KORT Koen Trek - Segafredo
84DEGENKOLB John Trek - Segafredo
85IRIZAR Markel Trek - Segafredo
86PANTANO Jarlinson Trek - Segafredo
87RAST Gregory Trek - Segafredo
91FUGLSANG Jakob Astana Pro Team
92FRAILE Omar Astana Pro Team
93GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team
94HOULE Hugo Astana Pro Team
95CORT NIELSEN Magnus  Astana Pro Team
96SANCHEZ Luis Leon Astana Pro Team
97VALGREN Michael Astana Pro Team
101WELLENS Tim Lotto Soudal
102BAK Lars Ytting Lotto Soudal
103DE BUYST Jasper Lotto Soudal
104DE GENDT Thomas Lotto Soudal
105GREIPEL André Lotto Soudal
106SIEBERG Marcel Lotto Soudal
107WALLAYS Jelle Lotto Soudal
111DÉMARE Arnaud Groupama - FDJ
112DELAGE Mickaël Groupama - FDJ
113GUARNIERI Jacopo Groupama - FDJ
114KONOVALOVAS Ignatas Groupama - FDJ
115LE GAC Olivier Groupama - FDJ
116MOLARD Rudy Groupama - FDJ
117SINKELDAM Ramon Groupama - FDJ
121BARBERO Carlos Movistar Team
122CARAPAZ Richard Movistar Team
123CARRETERO Héctor Movistar Team
124ERVITI Imanol Movistar Team
125QUINTANA Dayer Movistar Team
126SEPÚLVEDA Eduardo Movistar Team
127SOLER Marc Movistar Team
131BARGUIL Warren Fortuneo - Samsic
132BOUET Maxime Fortuneo - Samsic
133DELAPLACE Anthony Fortuneo - Samsic
134LEDANOIS Kevin Fortuneo - Samsic
135MOINARD Amaël Fortuneo - Samsic
136PERICHON Pierre-Luc Fortuneo - Samsic
137PICHON Laurent Fortuneo - Samsic
141GESINK Robert Team LottoNL-Jumbo
142BOOM Lars Team LottoNL-Jumbo
143GROENEWEGEN Dylan Team LottoNL-Jumbo
144JANSEN Amund Grondahl Team LottoNL-Jumbo
145LEEZER Tom Team LottoNL-Jumbo
146MARTENS Paul Team LottoNL-Jumbo
147ROOSEN Timo Team LottoNL-Jumbo
151OOMEN Sam Team Sunweb  
152BAUHAUS Phil Team Sunweb  
153CURVERS Roy Team Sunweb  
154HAMILTON Chris Team Sunweb  
155TEUNISSEN Mike Team Sunweb  
156THEUNS Edward Team Sunweb  
157VERVAEKE Louis Team Sunweb  
161HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits
162BOUHANNI Nacer Cofidis, Solutions Crédits
163EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits
164HERRADA José Cofidis, Solutions Crédits
165LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits
166LEMOINE Cyril Cofidis, Solutions Crédits
167VAN LERBERGHE Bert Cofidis, Solutions Crédits
171ROLLAND Pierre Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
172BRESCHEL Matti Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
173CRADDOCK Lawson Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
174DOCKER Mitchell Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
175LANGEVELD Sebastian Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
176MCLAY Daniel Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
177SCULLY Thomas Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
181SLAGTER Tom-Jelte Dimension Data
182BERHANE Natnael Dimension Data
183GIBBONS Ryan Dimension Data
184KING Benjamin Dimension Data
185PAUWELS Serge Dimension Data
186THOMSON Jay Robert Dimension Data
187VAN ZYL Johann Dimension Data
191BENNETT Sam BORA - hansgrohe
192BAŠKA Erik BORA - hansgrohe
193GROSSSCHARTNER Felix BORA - hansgrohe
194KONRAD Patrick BORA - hansgrohe
195POLJANSKI Pawel BORA - hansgrohe
196SAGAN Juraj BORA - hansgrohe
197SCHWARZMANN Michael BORA - hansgrohe
201CALMEJANE Lilian Direct Energie
202BOUDAT Thomas Direct Energie
203CHAVANEL Sylvain Direct Energie
204COUSIN Jérôme Direct Energie
205GRELLIER Fabien Direct Energie
206HIVERT Jonathan Direct Energie
207TULIK Angelo Direct Energie
211COMBAUD Romain Delko Marseille Provence KTM
212DI GRÉGORIO Rémy Delko Marseille Provence KTM
213EL FARES Julien Delko Marseille Provence KTM
214FERNANDEZ Delio Delko Marseille Provence KTM
215KASPERKIEWICZ Przemysław Delko Marseille Provence KTM
216JONES Brenton Delko Marseille Provence KTM
217SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence KTM

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Geef een reactie