Tour Down Under 2018 – Volledige startlijst Tour Down Under 2018 – Volledige startlijst

Het is weer zover: het wielerseizoen 2018 staat voor de deur, te beginnen in Australië met de Tour Down Under. Een nieuw seizoen en dat betekent ook wat nieuwe teams. De Ronde van Australië bestaat dit jaar 20 jaar en is zoals gewoonlijk verdeeld over zes etappes in en rond Adelaide in Zuid-Australië, met een totale afstand van ruim 800 kilometer. De ronde vindt plaats van dinsdag 16 tot en met zondag 21 januari. Wie gaat er dit jaar met de zege aan de haal? Hieronder de volledige startlijst Tour Down Under 2018 met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Welke klassementen en truien er in de Tour Down Under te winnen zijn leest u hier.

Winnaars Tour Down Under de voorbije jaren
2017: Richie Porte
2016: Simon Gerrans
2015: Rohan Dennis
2014: Simon Gerrans
2013: Tom-Jelte Slagter
2012: Simon Gerrans
2011: Cameron Meyer
2010: André Greipel
2009: Allan Davis
2008: André Greipel

Voor meer informatie over de ritprofielen, uitslagen en klassementen kunt u terecht op de officiële website van de Tour Down Under: tourdownunder.com.au.

Volledige startlijst Tour Down Under 2018 met deelnemers, teams en rugnummers

1PORTE RichieBMC Racing Team
2BOHLI TomBMC Racing Team
3GERRANS SimonBMC Racing Team
4WYSS DaniloBMC Racing Team
5SCOTSON MilesBMC Racing Team
6BEVIN PatrickBMC Racing Team
7DENNIS RohanBMC Racing Team
11SAGAN Peter BORA - hansgrohe
12OSS Daniel BORA - hansgrohe
13BENNETT Sam BORA - hansgrohe
14BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
15KENNAUGH Peter BORA - hansgrohe
16SELIG Rüdiger BORA - hansgrohe
17MCCARTHY Jay BORA - hansgrohe
21EWAN Caleb Mitchelton-Scott
22IMPEY Daryl Mitchelton-Scott
23EDMONDSON Alexander Mitchelton-Scott
24HAYMAN Mathew Mitchelton-Scott
25BAUER Jack Mitchelton-Scott
26HOWSON Damien Mitchelton-Scott
27MEYER Cameron Mitchelton-Scott

31GREIPEL André Lotto Soudal
32HANSEN Adam Lotto Soudal
33DE GENDT Thomas Lotto Soudal
34BAK Lars Ytting Lotto Soudal
35SIEBERG Marcel Lotto Soudal
36LAMBRECHT Bjorg Lotto Soudal
37DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal
41COSTA Rui UAE-Team Emirates
42ULISSI Diego UAE-Team Emirates
43CONSONNI Simone UAE-Team Emirates
44MORI Manuele UAE-Team Emirates
45BONO Matteo UAE-Team Emirates
46MARCATO Marco UAE-Team Emirates
47FERRARI Roberto UAE-Team Emirates
51SLAGTER Tom-JelteDimension Data
52DLAMINI NickolasDimension Data
53DAVIES ScottDimension Data
54VENTER JacoDimension Data
55RENSHAW MarkDimension Data
56O'CONNOR BenDimension Data
57MORTON LachlanDimension Data
61POZZOVIVO Domenico Bahrain Merida Pro Cycling Team
62IZAGIRRE Ion Bahrain Merida Pro Cycling Team
63IZAGIRRE Gorka Bahrain Merida Pro Cycling Team
64BOARO Manuele Bahrain Merida Pro Cycling Team
65NAVARDAUSKAS Ramunas Bahrain Merida Pro Cycling Team
66ARASHIRO Yukiya Bahrain Merida Pro Cycling Team
67AGNOLI Valerio Bahrain Merida Pro Cycling Team
71CLARKE Simon Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
72CANTY Brendan Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
73SCULLY Thomas Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
74MORENO Daniel Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
75OWEN Logan Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
76CLARKE William Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
77DOCKER Mitchell Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale
81ARNDT Nikias Team Sunweb  
82HAGA Chad Team Sunweb  
83BAUHAUS Phil Team Sunweb  
84TEUNISSEN Mike Team Sunweb  
85HAMILTON Chris Team Sunweb  
86STORER Michael Team Sunweb  
87OOMEN Sam Team Sunweb  
91GASTAUER Ben AG2R La Mondiale
92CHÉREL Mickaël AG2R La Mondiale
93MONTAGUTI Matteo AG2R La Mondiale
94LATOUR Pierre AG2R La Mondiale
95PETERS Nans AG2R La Mondiale
96VANDENBERGH Stijn AG2R La Mondiale
97DOMONT Axel AG2R La Mondiale
101SANCHEZ Luis Leon Astana Pro Team
102DE VREESE Laurens Astana Pro Team
103GATTO Oscar Astana Pro Team
104VALGREN Michael Astana Pro Team
105ZAKHAROV Artyom Astana Pro Team
106KORSAETH Truls Astana Pro Team
107MINALI Riccardo Astana Pro Team
111HAAS Nathan Team Katusha - Alpecin
112GONÇALVES José Team Katusha - Alpecin
113KOCHETKOV Pavel Team Katusha - Alpecin
114RESTREPO Jhonatan Team Katusha - Alpecin
115LAMMERTINK Maurits Team Katusha - Alpecin
116MACHADO Tiago Team Katusha - Alpecin
117WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha - Alpecin
121MORABITO Steve FDJ
122DUCHESNE Antoine FDJ
123HOELGAARD Daniel FDJ
124ROUX Anthony FDJ
125PREIDLER Georg FDJ
126CIMOLAI Davide FDJ
127LADAGNOUS Matthieu FDJ
131BARBERO Carlos Movistar Team
132BICO Nuno Movistar Team
133SOLER Marc Movistar Team
134FERNÁNDEZ Rubén Movistar Team
135CASTRILLO Jaime Movistar Team
136OLIVEIRA Nelson Movistar Team
137SÜTTERLIN Jasha Movistar Team
141VIVIANI Elia Quick-Step Floors
142CAPECCHI Eros Quick-Step Floors
143DEVENYNS Dries Quick-Step Floors
144SABATINI Fabio Quick-Step Floors
145MØRKØV Michael Quick-Step Floors
146SÉNÉCHAL Florian Quick-Step Floors
147MAS Enric Quick-Step Floors
151WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
152WAGNER Robert Team LottoNL-Jumbo
153BATTAGLIN Enrico Team LottoNL-Jumbo
154OLIVIER Daan Team LottoNL-Jumbo
155BENNETT George Team LottoNL-Jumbo
156LEEZER Tom Team LottoNL-Jumbo
157GESINK Robert Team LottoNL-Jumbo
161PUCCIO Salvatore Team Sky
162WIŚNIOWSKI Łukasz Team Sky
163BERNAL Egan Arley Team Sky
164DIBBEN Jonathan Team Sky
165DOULL Owain Team Sky
166HALVORSEN Kristoffer Team Sky
167LAWLESS Christopher Team Sky
171DIDIER Laurent Trek - Segafredo
172BEPPU Fumiyuki Trek - Segafredo
173DE KORT Koen Trek - Segafredo
174EG Niklas Trek - Segafredo
175FRAME Alex Trek - Segafredo
176GUERREIRO Ruben Trek - Segafredo
177PEDERSEN Mads Trek - Segafredo
181BOWDEN Scott UniSA-Australia
182DEMPSTER Zakkari UniSA-Australia
183EARLE Nathan UniSA-Australia
184PORTER Alexander UniSA-Australia
185ROE Timothy UniSA-Australia
186VON HOFF Steele UniSA-Australia
187WELSFORD Sam UniSA-Australia

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Geef een reactie