BinckBank Tour 2017 – Volledige startlijst BinckBank Tour 2017 – Volledige startlijst

Op het eerste oog lijkt de BinckBank Tour een nieuwe ronde in het wielrennen, maar niets is minder waar. De BinckBank Tour is namelijk de nieuwe naam van wat tot vorig jaar de Eneco Tour heette. De ronde voltrekt zich in de Lage Landen, met zeven ritten in België en Nederland, van maandag 7 tot en met zaterdag 13 augustus, en is misschien wel de meest moderne wielerronde op de kalender. Vorig jaar wist Niki Terpstra de ronde op zijn naam te schrijven en ook dit jaar doet de Nederlander weer mee. Ook tweevoudig winnaar Tim Wellens staat weer aan de start, net als oudwinnaars Lars Boom en Tony Martin. Het kan dus een interessante ronde worden. Hieronder de volledige startlijst BinckBank Tour 2017 met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars BinckBank Tour de voorbije jaren

2016: Niki Terpstra
2015: Tim Wellens
2014: Tim Wellens
2013: Zdenek Stybar
2012: Lars Boom
2011: Edvald Boasson Hagen
2010: Tony Martin
2009: Edvald Boasson Hagen
2008: Ivan Gutierrez
2007: Ivan Gutierrez

Volledige startlijst BinckBank Tour 2017 met deelnemers, teams en rugnummers

1TERPSTRA Niki Quick-Step Floors
2DEVENYNS Dries Quick-Step Floors
3KITTEL Marcel Quick-Step Floors
4GILBERT Philippe Quick-Step Floors
5KEISSE Iljo Quick-Step Floors
6LAMPAERT Yves Quick-Step Floors
7RICHEZE Ariel Maximiliano Quick-Step Floors
8VAKOC Petr Quick-Step Floors
11WELLENS Tim Lotto Soudal
12BENOOT Tiesj Lotto Soudal
13DE BUYST Jasper Lotto Soudal
14GALLOPIN Tony Lotto Soudal
15GREIPEL André Lotto Soudal
16MAES Nikolas Lotto Soudal
17SIEBERG Marcel Lotto Soudal
18VANENDERT Jelle Lotto Soudal
21VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team
22DRUCKER Jean-Pierre BMC Racing Team
23KÜNG Stefan BMC Racing Team
24QUINZIATO Manuel BMC Racing Team
25SCOTSON Miles BMC Racing Team
26VAN HOOYDONCK Nathan BMC Racing Team
27SCHAR Michael BMC Racing Team
28VLIEGEN Loïc BMC Racing Team
31BOOM Lars Team LottoNL-Jumbo
32GROENEWEGEN Dylan Team LottoNL-Jumbo
33LEEZER Tom Team LottoNL-Jumbo
34VAN EMDEN Jos Team LottoNL-Jumbo
35ROOSEN Timo Team LottoNL-Jumbo
36TANKINK Bram Team LottoNL-Jumbo
37VAN HOECKE Gijs Team LottoNL-Jumbo
38WAGNER Robert Team LottoNL-Jumbo
41DUMOULIN Tom Team Sunweb  
42ANDERSEN Søren Kragh Team Sunweb  
43BAUHAUS Phil Team Sunweb  
44CURVERS Roy Team Sunweb  
45HAMILTON Chris Team Sunweb  
46HOFSTEDE Lennard Team Sunweb  
47TEUNISSEN Mike Team Sunweb  
48STAMSNIJDER Tom Team Sunweb  
51SAGAN Peter BORA - hansgrohe
52BODNAR Maciej BORA - hansgrohe
53BURGHARDT Marcus BORA - hansgrohe
54KOLAR Michael BORA - hansgrohe
55PFINGSTEN Christoph BORA - hansgrohe
56PÖSTLBERGER Lukas BORA - hansgrohe
57SCHILLINGER Andreas BORA - hansgrohe
58SELIG Rüdiger BORA - hansgrohe
61STUYVEN Jasper Trek - Segafredo
62COLEDAN Marco Trek - Segafredo
63GUERREIRO Ruben Trek - Segafredo
64PEDERSEN Mads Trek - Segafredo
65RAST Gregory Trek - Segafredo
66BRÄNDLE Matthias Trek - Segafredo
67THEUNS Edward Trek - Segafredo
68VAN POPPEL Boy Trek - Segafredo
71MARTIN Tony Team Katusha - Alpecin
72BIERMANS Jenthe Team Katusha - Alpecin
73MATHIS Marco Team Katusha - Alpecin
74KUZNETSOV Viacheslav Team Katusha - Alpecin
75PLANCKAERT Baptiste Team Katusha - Alpecin
76WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha - Alpecin
77POLITT Nils Team Katusha - Alpecin
78ZABEL Rick Team Katusha - Alpecin
81VIVIANI Elia Team Sky
82DIBBEN Jonathan Team Sky
83DOULL Owain Team Sky
84GEOGHEGAN HART Tao Team Sky
85HENAO Sebastián Team Sky
86STANNARD Ian Team Sky
87VAN POPPEL Danny Team Sky
88WIŚNIOWSKI Łukasz Team Sky
91VANMARCKE Sep Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
92KOREN Kristijan Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
93LANGEVELD Sebastian Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
94MULLEN Ryan Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
95SLAGTER Tom-Jelte Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
96VAN ASBROECK Tom Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
97VAN BAARLE Dylan Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
98WIPPERT Wouter Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
101KEUKELEIRE Jens ORICA-Scott
102DOCKER Mitchell ORICA-Scott
103EDMONDSON Alexander ORICA-Scott
104HEPBURN Michael ORICA-Scott
106GERRANS Simon ORICA-Scott
107KLUGE Roger ORICA-Scott
108CORT NIELSEN Magnus  ORICA-Scott
109BEWLEY Sam ORICA-Scott
111RENSHAW Mark Dimension Data
112FARRAR Tyler Dimension Data
113GIBBONS Ryan Dimension Data
114JANSE VAN RENSBURG Reinardt Dimension Data
115SBARAGLI Kristian Dimension Data
116THOMSON Jay Robert Dimension Data
117THWAITES Scott Dimension Data
118VAN ZYL Johann Dimension Data
121GASPAROTTO Enrico Bahrain Merida Pro Cycling Team
122AGNOLI Valerio Bahrain Merida Pro Cycling Team
123ARASHIRO Yukiya Bahrain Merida Pro Cycling Team
124BOLE Grega Bahrain Merida Pro Cycling Team
125GARCIA CORTINA Ivan Bahrain Merida Pro Cycling Team
126INSAUSTI Jon Ander Bahrain Merida Pro Cycling Team
127PER David Bahrain Merida Pro Cycling Team
128PIBERNIK Luka Bahrain Merida Pro Cycling Team
131DE VREESE Laurens Astana Pro Team
132GATTO Oscar Astana Pro Team
133GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team
134KAMYSHEV Arman Astana Pro Team
135MINALI Riccardo Astana Pro Team
136FOMINYKH Daniil Astana Pro Team
137TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team
138VALGREN Michael Astana Pro Team
141GUARDINI Andrea UAE Team Emirates
142CONSONNI Simone UAE Team Emirates
143GANNA Filippo UAE Team Emirates
144KUMP Marko UAE Team Emirates
145POLANC Jan UAE Team Emirates
146SWIFT Ben UAE Team Emirates
147TROIA Oliviero UAE Team Emirates
148ZURLO Federico UAE Team Emirates
151DÉMARE Arnaud FDJ
152DELAGE Mickaël FDJ
153GUARNIERI Jacopo FDJ
155LADAGNOUS Matthieu FDJ
156SARREAU Marc FDJ
157VAUGRENARD Benoit FDJ
158VINCENT Léo FDJ
160ROY Jérémy FDJ
162BICO Nuno Movistar Team
164DOWSETT Alex Movistar Team
165ERVITI Imanol Movistar Team
166QUINTANA Dayer Movistar Team
167SUTHERLAND Rory Movistar Team
168SÜTTERLIN Jasha Movistar Team
169ANACONA Winner Movistar Team
170IZAGIRRE Gorka Movistar Team
171NAESEN Oliver AG2R La Mondiale
172BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale
173BAKELANTS Jan AG2R La Mondiale
174BARBIER Rudy AG2R La Mondiale
175DUVAL Julien AG2R La Mondiale
176GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale
177HOULE Hugo AG2R La Mondiale
178JAUREGUI Quentin AG2R La Mondiale
181ALLEGAERT Piet Sport Vlaanderen - Baloise
182DECLERCQ Benjamin Sport Vlaanderen - Baloise
183PLANCKAERT Edward Sport Vlaanderen - Baloise
184RICKAERT Jonas Sport Vlaanderen - Baloise
185STEELS Stijn Sport Vlaanderen - Baloise
186VAN GESTEL Dries Sport Vlaanderen - Baloise
187VAN HECKE Preben Sport Vlaanderen - Baloise
188VAN LERBERGHE Bert Sport Vlaanderen - Baloise
191ASSELMAN Jesper Roompot - Nederlandse Loterij
192LIGTHART Pim Roompot - Nederlandse Loterij
193REINDERS Elmar Roompot - Nederlandse Loterij
194TUSVELD Martijn Roompot - Nederlandse Loterij
195VAN DER HOORN Taco Roompot - Nederlandse Loterij
196VAN GOETHEM Brian Roompot - Nederlandse Loterij
197VERMELTFOORT Coen Roompot - Nederlandse Loterij
198WEENING Pieter Roompot - Nederlandse Loterij
201VAN KEIRSBULCK Guillaume Wanty - Groupe Gobert
202DEHAES Kenny Wanty - Groupe Gobert
203SMITH Dion Wanty - Groupe Gobert
204MCNALLY Mark Wanty - Groupe Gobert
205MEURISSE Xandro Wanty - Groupe Gobert
206VAN MELSEN Kevin Wanty - Groupe Gobert
207BACKAERT Frederik Wanty - Groupe Gobert
208VANSPEYBROUCK Pieter Wanty - Groupe Gobert
211VAN AERT Wout Vérandas Willems-Crelan 
212DEVOLDER Stijn Vérandas Willems-Crelan 
213DUIJN Huub Vérandas Willems-Crelan 
214DUPONT Timothy Vérandas Willems-Crelan 
215GOOLAERTS Michael Vérandas Willems-Crelan 
216KRUOPIS Aidis Vérandas Willems-Crelan 
217MERLIER Tim Vérandas Willems-Crelan 
218CORDEEL Sander Vérandas Willems-Crelan

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Geef een reactie