Tour de France 2017 – Criteriums Nederland Tour de France 2017 – Criteriums Nederland

Op de maandag na de Tour de France begint traditiegetrouw de reeks criteriums. Deze koersen zijn een uitgelezen kans om de helden uit de Ronde van Frankrijk van dichtbij te zien. Cycling Story heeft de belangrijkste informatie over de criteriums in Nederland onder elkaar gezet. Waar moet je zijn om bijvoorbeeld de Nederlandse ritwinnaars Bauke Mollema en Dylan Groenewegen, Tom Dumoulin in zijn roze trui en nationaal kampioen Ramon Sinkeldam aan het werk te zien?

24-7 Wielerspektakel Daags na de Tour (Boxmeer)
daagsnadetour.nl | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Mike Teunissen (Team Sunweb)
Roy Curvers (Team Sunweb)
Albert Timmer (Team Sunweb)
Laurens ten Dam (Team Sunweb)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Koen de Kort (Trek-Segafredo)
Boy van Poppel (Trek-Segafredo)
Dylan van Baarle (Cannondale-Drapac)
Jos van Emden (LottoNL-Jumbo)
Timo Roosen (LottoNL-Jumbo)
Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo)
Maurits Lammerink (Katusha-Alpecin)
Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert)
Martijn Budding (Roompot-Nederlandse Loterij)
Oscar Riesebeek (Roompot-Nederlandse Loterij)
Martijn Tusveld (Roompot-Nederlandse Loterij)
Etienne van Empel (Roompot-Nederlandse Loterij)
Robbert de Greef (Baby Dump Cyclingteam)
Arvid de Kleijn (Baby Dump Cyclingteam)
Justin Timmermans (Baby Dump Cyclingteam)
Abe Celi (Baby Dump Cyclingteam)
Ike Groen (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Luuc Bugter (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Tim Kerkhof (Destil-Jo Piels)
Twan van den Brand (Destil-Jo Piels)
Maik van der Heijden (Destil-Jo Piels)
Twan Brusselman (Destil-Jo Piels)
Stefan Kreder (Metec-TKH)
Jim Lindenburg (Metec-TKH)
Robbie van Bakel (Metec-TKH)
Dylan Bouwmans (Metec-TKH)
Wim Stroetinga (Vlasman Cycling Team)
Jasper Ockeloen (Monkey Town Continental Team)

25-7 Profronde van Surhuisterveen
wielrennensurhuisterveen.nl/profronde | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Albert Timmer (Team Sunweb)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Koen de Kort (Trek-Segafredo)
Zdenek Stybar (Quick Step Floors)
Primoz Roglic (LottoNL-Jumbo)
Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo)
Martijn Keizer (LottoNL-Jumbo)
Steven Lammertink (LottoNL-Jumbo)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)
Tom-Jelte Slagter (Cannondale-Drapac)
Pieter Weening (Roompot-Nederlandse Loterij)
Tim Ariesen (Roompot-Nederlandse Loterij)
Etienne van Empel (Geldermalsen)
René Hooghiemster (Baby Dump Cycling Team)
Rick Ottema (Baby Dump Cycling Team)
Patrick van der Duin (Baby Dump Cycling Team)
Gert-Jan Bosman (Destil-Jo Piels)
Peter Schulting (Destil-Jo Piels)
Chiel Breukelman (Destil-Jo Piels)
Marten Kooistra (SEG Racing Academy)
Adriaan Jansen (SEG Racing Academy)
Stef Krul (Metec-TKH)
Tijmen Eising (Metec-TKH)
Yannick Detant (Monkey Town CT)
Ivar Slik (Monkey Town CT)
Bram Nolten (Monkey Town CT)
Wim Stroetinga (Vlasman Cycling Team)
Dennis Bakker (Delta Cycling Team)
Ike Groen (Delta Cycling Team)
Gary Hekman (AB Vakwerk)
Frank Vreugdenhil (AB Vakwerk)
Jorrit Bergsma (Home Centre-Kapenga)
Arjan Stroetinga (Home Centre-Kapenga)
Henk Bos (Main Energie)
Andries Weening (Team Fryslân)
Frank Wierstra (Team Fryslân)

26-7 Acht van Chaam
achtvanchaam.nl | Facebook

Chris Froome (Team Sky) – winnaar Tour de France
Marcel Kittel (Quick Step Floors)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Koen de Kort (Trek-Segafredo)
Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo)
Timo Roosen (LottoNL-Jumbo)
Mike Teunissen (Team Sunweb)
Sam Oomen (Team Sunweb)
Raymond Kreder (Roompot-Nederlandse Loterij)
Jeroen Meijers (Roompot-Nederlandse Loterij)
Nick van der Lijke (Roompot-Nederlandse Loterij)
Sjoerd van Ginneken (Roompot-Nederlandse Loterij)
Abe Celi (Baby Dump Cyclingteam)
Robbert de Greef (Baby Dump Cyclingteam)
Merijn Korevaar (Baby Dump Cyclingteam)
Luuc Bugter (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Daan Meijers (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Jason van Dalen (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Mitchell Mulhern (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Twan Brusselman (Destil-Jo Piels)
Rob van Broekhoven (Destil-Jo Piels)
Twan van den Brand (Destil-Jo Piels)
Jeff Vermeulen (Destil-Jo Piels)
Jarno Gmelich Meijling (Metec-TKH)
Dylan Bouwmans (Metec-TKH)
Maarten van Trijp (Metec-TKH)
Yannick Detant (Monkey Town Continental Team)
Ivar Slik (Monkey Town Continental Team)
Remco te Brake (Monkey Town Continental Team)
Jens Adams (Pauwels Sauzen)
Stan Godrie (Veranda’s Willems-Crelan)
Ide Schelling (SEG Racing Academy)
Tom Vermeer (Team Differdange-Losch)

27-7 Profronde Westland (Wateringen)
profrondewestland.nl | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Laurens ten Dam (Team Sunweb)
Lennard Hofstede (Team Sunweb)
Roy Curvers (Team Sunweb)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)
Niki Terpstra (Quick Step Floors)
Bram Tankink (LottoNL-Jumbo)
Tom Leezer (LottoNL-Jumbo)
Timo Roosen (LottoNL-Jumbo)
Jos van Emden (LottoNL-Jumbo)
Koen de Kort (Trek-Segafredo)
Jesper Asselman (Roompot-Nederlandse Loterij)
Tim Ariesen (Roompot-Nederlandse Loterij)
Raymond Kreder (Roompot-Nederlandse Loterij)
Andre Looij (Roompot-Nederlandse Loterij)
Etienne van Empel (Roompot-Nederlandse Loterij)
Wesley Kreder (Wanty-Groupe Gobert)
Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert)
Koos Jeroen Kers (Baby Dump Cycling)
Dylan van Baarle (Cannondale-Drapac)
Moreno Hofland (Lotto-Soudal)
Gerco Pastoor (Delta Cycling Team)
Jordi Talen (Delta Cycling Team)
Tim Kerkhof (Destil-Jo Piels)
Bas van der Kooij (Destil-Jo Piels)
Jeff Vermeulen (Destil-Jo Piels)
Stefan Kreder (Metec-TKH)
Barry Markus (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
Wim Stroetinga (Vlasman Cycling Team)

28-7 RaboRonde (Heerlen)
raborondeheerlen.nl | Facebook

Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Roy Curvers (Team Sunweb)
Mike Teunissen (Team Sunweb)
Albert Timmer (Team Sunweb)
Jos van Emden (LottoNL-Jumbo)
Tom Leezer (LottoNL-Jumbo)
Koen de Kort (Trek-Segafredo)
Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert)
Huub Duyn (Veranda’s Willems-Crelan)
Robert de Greef (Baby Dump)
Maik van der Heijden (Destil-Jo Piels)
Joey van Rhee (Destil-Jo Piels)
Dylan Boumans (Metec-TKH)
Dennis van der Horst (Metec-TKH)
Ton Vermeer (Differdange-Losch)
Reinier Honig (Team Voralberg)
Paul Cremers (LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner)
Roel van der Stegen (TWC Maaslandster)
Ashley Mackay (TWC Maaslandster)
Stan Huveners (TWC Maaslandster)
Connor Lambert (TWC Maaslandster)
Mathew Upton (TWC Maaslandster)
Didier Boumans (DRC de Mol)
Brend Muyres (Marcello Rockpalast)
Youri Keulen (NL Selectie)
Lars Toma (Toma Cycles)
Kaj Verhaegh (Bergklimmers)
Yannick Jansen (Memil Pro Cycling)
Jaap Kooijman (De Jonge Renner)
Mitch Groot (Lotto Soudal U23)

29-7 Mijl van Mares (Maarheeze)
mijlvanmares.nl | Facebook

Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo)
Roy Curvers (Team Sunweb)
Albert Timmer (Team Sunweb)
Pim Ligthart (Roompot-Nederlandse Loterij)
Jeroen Meijers (Roompot-Nederlandse Loterij)
Oscar Riesebeek (Roompot-Nederlandse Loterij)
Sjoerd van Ginneken (Roompot-Nederlandse Loterij)
Robbert de Greef (Baby Dump Cyclingteam)
Koos Jeroen Kers (Baby Dump Cyclingteam)
Rick Ottema (Baby Dump Cyclingteam)
Daan Meijers (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Gerco Pastoor (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Jordi Talen (Delta Cyclingteam Rotterdam)
Twan Brusselman (Destil-Jo Piels)
Tim Kerkhof (Destil-Jo Piels)
Maik van der Heijden (Destil-Jo Piels)
Yannick Jansen (Memil Pro Cycling)
Johim Ariesen (Metec-TKH)
Dylan Bouwmans (Metec-TKH)
Robbie van Bakel (Metec-TKH)
Remco te Brake (Monkey Town CT)
David Boucher (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
Rob Leemans (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
Piotr Havik (BEAT Cycling Club)

30-7 Profronde Tiel
sw-rivierenland.nl | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Roy Curvers (Team Sunweb)
Laurens ten Dam (Team Sunweb)
Dylan Groenewegen (LottoNL-Jumbo)
Bram Tankink (LottoNL-Jumbo)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)

31-7 Draai van de Kaai (Roosendaal)
dedraai.nl | Facebook

1-8 Spektakel van Steenwijk
hetspektakelvansteenwijk.nl | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Albert Timmer (Team Sunweb)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)
Berden de Vries (Roompot-Nederlandse Loterij)
Elmar Reinders (Roompot-Nederlandse Loterij)
Coen Vermeltfoort (Roompot-Nederlandse Loterij)
René Hooghiemster (Baby Dump Cyclingteam)
Rick Ottema (Baby Dump Cyclingteam)
Justin Timmermans (Baby Dump Cyclingteam)
Dennis Bakker (Delta Cyclingteam)
Ike Groen (Delta Cyclingteam)
Gerco Pastoor (Delta Cyclingteam)
Jordi Talen (Delta Cyclingteam)
Gert-Jan Bosman (Destil-Jo Piels)
Chiel Breukelman (Destil-Jo Piels)
Peter Schulting (Destil-Jo Piels)
Joey van Rhee (Destil-Jo Piels)
Tijmen Eising (Metec-TKH)
Stefan Kreder (Metec-TKH)
Lars van der Berg (Metec-TKH)
Dennis van der Horst (Metec-TKH)
Stephan Bakker (Monkey Town CT)
Joris Blokker (Monkey Town CT)
Maarten de Jonge (Monkey Town CT)
Hartthijs de Vries (SEG Racing Academy)
Bas Tietema (An Post Chainreaction)
Wim Stroetinga (Vlasman Cycling Team)
Gino Vierhouten (Vlasman Cycling Team)
Philip Kootstra (Volker Wessels MCT)
Jelle Wolsink (Volker Wessels MCT)
Gerben Mos (KMC Fruit To Go)
Danilo Wattez (Sensa Kanjers voor Kanjers CT)
Gary Hekman (NWVG Groningen)

2-8 Ridderronde Maastricht
ridderronde.nl | Facebook

Tom Dumoulin (Team Sunweb) – winnaar Giro d’Italia
Roy Curvers (Team Sunweb)
Mike Teunissen (Team Sunweb)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)

3-8 Profwielerronde van Oostvoorne
profrondeoostvoorne.com | Facebook

Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Dylan van Baarle (Cannondale-Drapac)
Lars Boom (LottoNL-Jumbo)
Tom Leezer (LottoNL-Jumbo)
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Roy Curvers (Team Sunweb)
Piotr Havik (Katusha-Alpecin)
Wesley Kreder (Wanty-Groupe Gobert)
Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert)
Jesper Asselman (Roompot-Nederlandse Loterij)
Brian van Goethem (Roompot-Nederlandse Loterij)
Andre Looij (Roompot-Nederlandse Loterij)
Berden de Vries (Roompot-Nederlandse Loterij)
Neil van der Ploeg (IsoWhey Sports SwissWelness)
Kevin Inkelaar (Lotto Soudal)
Dennis Bakker (Delta Cycling)
Luuc Bugter (Delta Cycling)
Jason van Dalen (Delta Cycling)
Jordi Talen (Delta Cycling)
Robin Löwik (Vlasman Cyclingteam)
Bas Ottevanger (Vlasman Cyclingteam)
Michael Vingerling (Vlasman Cyclingteam)
Gino Vierhouten (Vlasman Cyclingteam)
Stefan Kreder (Metec-TKH)
Marco Doets (Baby Dump Cyclingteam)
Koos Jeroen Kers (Baby Dump Cyclingteam)
Arvid de Kleijn (Baby Dump Cyclingteam)
Merijn Korevaar (Baby Dump Cyclingteam)
Remco te Brake (Monkey Town CT)
Sven van Luijk (Monkey Town CT)
Jasper Ockeloen (Monkey Town CT)
Ivar Slik (Monkey Town CT)

6-8 Raboprofronde van Zevenbergen
profrondezevenbergen.nl | Facebook

Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Mike Teunissen (Team Sunweb)
Laurens ten Dam (Team Sunweb)
Primoz Roglic (LottoNL-Jumbo)
Antwan Tolhoek (LottoNL-Jumbo)
Koen Bouwman (LottoNL-Jumbo)
Twan Castelijns (LottoNL-Jumbo)
Berden de Vries (Roompot-Nederlandse Loterij)
Marco Minnaard (Wanty-Groupe Gobert)
Mathieu van der Poel (Beobank-Corendon)
David van der Poel (Beobank-Corendon)
Stan Godrie (Verandas Willems-Crelan)
Barry Markus (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
Maarten van Trijp (Metec-TKH)
Stefan Kreder (Metec-TKH)
Twan Brusselman (Destil-Jo Piels CT)
Jordi van Loon (Destil-Jo Piels CT)
Roy Jans (Veranclassic Aqua Project)
Jasper Ockeloen (Monkey Town CT)
Marc Goos (Development Team Sunweb)

8-6 Rabobank Gouden Pijl (Emmen)
goudenpijl.nl | Facebook

Bauke Mollema (Trek-Segafredo)

13-8 Profronde van Etten-Leur
profwielerrondeetten-leur.nl | Facebook

Chris Froome (Team Sky) – winnaar Tour de France
Mikel Landa (Team Sky)
Warren Barguil (Team Sunweb) – winnaar bolletjestrui
Ramon Sinkeldam (Team Sunweb) – Nederlands kampioen
Albert Timmer (Team Sunweb)
Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
Koen Bouwman (LottoNL-Jumbo)
Antwan Tolhoek (LottoNL-Jumbo)
Maurits Lammertink (Katusha-Alpecin)
Sjoerd van Ginneken (Roompot-Nederlandse Loterij)
Jeroen Meijers (Roompot-Nederlandse Loterij)
Tim Ariesen (Roompot-Nederlandse Loterij)
Mathieu van der Poel (Beobank-Corendon)
David van der Poel (Beobank-Corendon)
Twan Brusselman (Destil-Jo Piels)
Rob van Broekhoven (Destil-Jo Piels)
Ronan van Zandbeek (Cyclingteam Join’s-De Rijke)
Marc Goos (Development Team Sunweb)
Rob Ruijgh (Tarteletto-Isorex)
Gosse van der Meer (Tarteletto-Isorex)
Stan Godrie (Veranda’s Willems-Crelan)
Dylan Bouwmans (Metec-TKH)
Lars van der Poel

15-8 Wielerspektakel van Naaldwijk
valstarwielerspektakel.nl | Facebook

De deelnemerslijsten van de criteriums zijn onder voorbehoud.

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Geef een reactie