Giro d’Italia 2017 – Volledige startlijst Giro d’Italia 2017 – Volledige startlijst

Eindelijk is het zover, de start van de Giro d’Italia. De Ronde van Italië viert dit jaar haar 100e verjaardag, alhoewel er met de recente dopinggevallen en het overlijden van Michele Scarponi in de aanloop naar de ronde niet heel veel te vieren veel. En dan was daar nog het idiote voorstel om de snelste daler een prijs te geven, maar gelukkig kwam de organisatie daarop terug na protest van de renners. Dit jaar doen zowel eerdere winnaars als Vincenzo Nibali als Nairo Quintana mee, maar ook de Nederlanders brengen met Steven Kruijswijk, Bauke Mollema en Tom Dumoulin een sterke afvaardiging. Hierbij de volledige startlijst Giro d’Italia met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Giro d’Italia de voorbije jaren

2016: Vincenzo Nibali (Ita)
2015: Alberto Contador (Spa)
2014: Nairo Quintana (Col)
2013: Vincenzo Nibali (Ita)
2012: Ryder Hesjedal (Can)
2011: Michele Scarponi (Ita)
2010: Ivan Basso (Ita)
2009: Denis Mensjov (Rus)
2008: Alberto Contador (Spa)
2007: Danilo Di Luca (Ita)

Volledige startlijst Giro d’Italia 2017, met alle deelnemers, teams en rugnummers

1NIBALI VincenzoBahrain Merida Pro Cycling Team
2AGNOLI ValerioBahrain Merida Pro Cycling Team
3BOARO ManueleBahrain Merida Pro Cycling Team
4GASPAROTTO EnricoBahrain Merida Pro Cycling Team
5MORENO JavierBahrain Merida Pro Cycling Team
6PELLIZOTTI FrancoBahrain Merida Pro Cycling Team
7PIBERNIK LukaBahrain Merida Pro Cycling Team
8SIUTSOU KanstantsinBahrain Merida Pro Cycling Team
9VISCONTI GiovanniBahrain Merida Pro Cycling Team
11POZZOVIVO DomenicoAG2R La Mondiale
12BÉRARD JulienAG2R La Mondiale
13BIDARD FrançoisAG2R La Mondiale
14CHEVRIER ClémentAG2R La Mondiale
15DUPONT HubertAG2R La Mondiale
16GASTAUER BenAG2R La Mondiale
17GENIEZ AlexandreAG2R La Mondiale
18JAUREGUI QuentinAG2R La Mondiale
19MONTAGUTI MatteoAG2R La Mondiale
21Astana Pro Team
22CATALDO DarioAstana Pro Team
23BILBAO PelloAstana Pro Team
24BIZHIGITOV ZhandosAstana Pro Team
25HANSEN JesperAstana Pro Team
26KANGERT TanelAstana Pro Team
27SANCHEZ Luis LeonAstana Pro Team
28TIRALONGO PaoloAstana Pro Team
29ZEITS AndreyAstana Pro Team
31PIRAZZI StefanoBardiani - CSF
32ALBANESE VincenzoBardiani - CSF
33ANDREETTA SimoneBardiani - CSF
34BARBIN EnricoBardiani - CSF
35BOEM NicolaBardiani - CSF
36CICCONE GiulioBardiani - CSF
37MAESTRI MircoBardiani - CSF
38ROTA LorenzoBardiani - CSF
39RUFFONI NicolaBardiani - CSF
41VAN GARDEREN TejayBMC Racing Team
42DENNIS RohanBMC Racing Team
43DILLIER SilvanBMC Racing Team
44HERMANS BenBMC Racing Team
45QUINZIATO ManuelBMC Racing Team
46ROSSKOPF JoeyBMC Racing Team
47SENNI ManuelBMC Racing Team
48TEUNS DylanBMC Racing Team
49VENTOSO FranciscoBMC Racing Team
51BÁRTA JanBora - Hansgrohe
52BENEDETTI CesareBora - Hansgrohe
53BENNETT SamBora - Hansgrohe
54KONRAD PatrickBora - Hansgrohe
55MENDES JoséBora - Hansgrohe
56MÜHLBERGER GregorBora - Hansgrohe
57PELUCCHI MatteoBora - Hansgrohe
58PÖSTLBERGER LukasBora - Hansgrohe
59SELIG RüdigerBora - Hansgrohe
61ROLLAND PierreCannondale-Drapac Pro Cycling Team
62CARTHY HughCannondale-Drapac Pro Cycling Team
63DOMBROWSKI JoeCannondale-Drapac Pro Cycling Team
64FORMOLO DavideCannondale-Drapac Pro Cycling Team
65HOWES AlexCannondale-Drapac Pro Cycling Team
66KOREN KristijanCannondale-Drapac Pro Cycling Team
67SLAGTER Tom-JelteCannondale-Drapac Pro Cycling Team
68VILLELLA DavideCannondale-Drapac Pro Cycling Team
69WOODS MichaelCannondale-Drapac Pro Cycling Team
71HIRT JanCCC Sprandi Polkowice
72BIALOBLOCKI MarcinCCC Sprandi Polkowice
73GROSSSCHARTNER FelixCCC Sprandi Polkowice
74OWSIAN LukaszCCC Sprandi Polkowice
75PATERSKI MaciejCCC Sprandi Polkowice
76PONZI SimoneCCC Sprandi Polkowice
77SAMOILAU BranislauCCC Sprandi Polkowice
78SCHLEGEL MichalCCC Sprandi Polkowice
79TRATNIK JanCCC Sprandi Polkowice
81PINOT ThibautFDJ
82BONNET WilliamFDJ
83LADAGNOUS MatthieuFDJ
84LUDVIGSSON TobiasFDJ
85MOLARD RudyFDJ
86MORABITO SteveFDJ
87REICHENBACH SebastienFDJ
88ROY JérémyFDJ
89VAUGRENARD BenoitFDJ
91FIRSANOV SergeyGazprom-RusVelo
92BRUTT PavelGazprom-RusVelo
93FOLIFOROV AlexanderGazprom-RusVelo
94KOZONCHUK DmitryGazprom-RusVelo
95LAGUTIN SergeyGazprom-RusVelo
96ROVNY IvanGazprom-RusVelo
97SAVITSKIY IvanGazprom-RusVelo
98SHALUNOV EvgenyGazprom-RusVelo
99TSATEVICH AlexeyGazprom-RusVelo
100GREIPEL AndréLotto Soudal
101BAK Lars YttingLotto Soudal
102DE BIE SeanLotto Soudal
103DE BUYST JasperLotto Soudal
104DE CLERCQ BartLotto Soudal
105HANSEN AdamLotto Soudal
106HOFLAND MorenoLotto Soudal
107MARCZYNSKI TomaszLotto Soudal
109MONFORT MaximeLotto Soudal
111QUINTANA NairoMovistar Team
112AMADOR AndreyMovistar Team
113ANACONA WinnerMovistar Team
114BENNATI DanieleMovistar Team
115DE LA PARTE VíctorMovistar Team
116HERRADA JoséMovistar Team
117IZAGIRRE GorkaMovistar Team
118ROJAS José JoaquínMovistar Team
119SUTHERLAND RoryMovistar Team
121YATES AdamORICA-Scott
122EDMONDSON AlexanderORICA-Scott
123EWAN CalebORICA-Scott
124HEPBURN MichaelORICA-Scott
125JUUL-JENSEN ChristopherORICA-Scott
126MEZGEC LukaORICA-Scott
127PLAZA RubénORICA-Scott
128TUFT SveinORICA-Scott
129VERONA CarlosORICA-Scott
131JUNGELS BobQuick-Step Floors
132CAPECCHI ErosQuick-Step Floors
133DE PLUS LaurensQuick-Step Floors
134DEVENYNS DriesQuick-Step Floors
135GAVIRIA FernandoQuick-Step Floors
136KEISSE IljoQuick-Step Floors
137MARTINELLI DavideQuick-Step Floors
138RICHEZE Ariel MaximilianoQuick-Step Floors
139SERRY PieterQuick-Step Floors
141HAAS NathanDimension Data
142ANTON IgorDimension Data
143BERHANE NatnaelDimension Data
144FRAILE OmarDimension Data
145GIBBONS RyanDimension Data
146JANSE VAN RENSBURG JacquesDimension Data
147SBARAGLI KristianDimension Data
148TEKLEHAIMANOT DanielDimension Data
149VAN ZYL JohannDimension Data
151ZAKARIN IlnurTeam Katusha - Alpecin
152BELKOV MaximTeam Katusha - Alpecin
153GONÇALVES JoséTeam Katusha - Alpecin
154KIŠERLOVSKI RobertTeam Katusha - Alpecin
155KOCHETKOV PavelTeam Katusha - Alpecin
156KUZNETSOV ViacheslavTeam Katusha - Alpecin
157LOSADA AlbertoTeam Katusha - Alpecin
158MAMYKIN MatveyTeam Katusha - Alpecin
159VICIOSO ÁngelTeam Katusha - Alpecin
161KRUIJSWIJK StevenTeam LottoNL-Jumbo
162BATTAGLIN EnricoTeam LottoNL-Jumbo
163CAMPENAERTS VictorTeam LottoNL-Jumbo
164CASTELIJNS TwanTeam LottoNL-Jumbo
165CLEMENT StefTeam LottoNL-Jumbo
166KEIZER MartijnTeam LottoNL-Jumbo
167TANKINK BramTeam LottoNL-Jumbo
168VAN DEN BROECK JurgenTeam LottoNL-Jumbo
169VAN EMDEN JosTeam LottoNL-Jumbo
171LANDA MikelTeam Sky
172DEIGNAN PhilipTeam Sky
173ELISSONDE KennyTeam Sky
174GOLAS MichalTeam Sky
175HENAO SebastiánTeam Sky
176KIRYIENKA VasilTeam Sky
177PUCCIO SalvatoreTeam Sky
178ROSA DiegoTeam Sky
179THOMAS GeraintTeam Sky
181DUMOULIN TomTeam Sunweb
182BAUHAUS PhilTeam Sunweb
183GESCHKE SimonTeam Sunweb
184HAGA ChadTeam Sunweb
185KELDERMAN WilcoTeam Sunweb
186LUNKE Sindre SkjøstadTeam Sunweb
187PREIDLER GeorgTeam Sunweb
188STAMSNIJDER TomTeam Sunweb
189TEN DAM LaurensTeam Sunweb
191MOLLEMA BaukeTrek - Segafredo
192ALAFACI EugenioTrek - Segafredo
193BERNARD JulienTrek - Segafredo
194DIDIER LaurentTrek - Segafredo
195HERNÁNDEZ JesúsTrek - Segafredo
196NIZZOLO GiacomoTrek - Segafredo
197PEDERSEN MadsTrek - Segafredo
198STETINA PeterTrek - Segafredo
199STUYVEN JasperTrek - Segafredo
201COSTA RuiUAE Team Emirates
202CONTI ValerioUAE Team Emirates
203FERRARI RobertoUAE Team Emirates
204MARCATO MarcoUAE Team Emirates
205MODOLO SachaUAE Team Emirates
206MOHORIC MatejUAE Team Emirates
207RAVASI EdwardUAE Team Emirates
208PETILLI SimoneUAE Team Emirates
209POLANC JanUAE Team Emirates
211POZZATO FilippoWilier Triestina - Selle Italia
212AMEZQUETA JulenWilier Triestina - Selle Italia
213BUSATO MatteoWilier Triestina - Selle Italia
214FONZI GiuseppeWilier Triestina - Selle Italia
215KOSHEVOY IliaWilier Triestina - Selle Italia
216MARECZKO JakubWilier Triestina - Selle Italia
217MARTINEZ Daniel FelipeWilier Triestina - Selle Italia
218RODRÍGUEZ CristianWilier Triestina - Selle Italia
219ZHUPA EugertWilier Triestina - Selle Italia

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Geef een reactie