Ronde van Catalonië 2017 – Volledige startlijst Ronde van Catalonië 2017 – Volledige startlijst

De Ronde van Catalonië vindt plaats van 20 t/m 26 maart in de Spaanse regio Catalonië. De Volta Ciclista a Catalunya, zoals de ronde in het Catalaans heet, voert de renners in zeven etappes rond en door Barcelona. Vorig jaar won Nairo Quintana de ronde, maar dit jaar is de Colombiaan er niet bij. Wie volgt Quintana op? Hierbij de volledige startlijst Ronde van Catalonië met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Ronde van Catalonië de voorbije jaren

2016: Nairo Quintana (Col)
2015: Richie Porte (Aus)
2014: Joaquim Rodriguez (Spa)
2013: Daniel Martin (Ier)
2012: Michael Albasini (Zwi)
2011: Alberto Contador (Spa)
2010: Joaquim Rodriguez (Spa)
2009: Alejandro Valverde (Spa)
2008: Gustavo Cesar Veloso (Spa)
2007: Vladimir Karpets (Rus)

Volledige startlijst Ronde van Catalonië 2017, met alle deelnemers, teams en rugnummers

1Alejandro VALVERDEMovistar Team
2Jonathan CASTROVIEJOMovistar Team
3Andrey AMADORMovistar Team
4José Joaquín ROJASMovistar Team
5Rubén FERNÁNDEZMovistar Team
6Imanol ERVITIMovistar Team
7Nelson OLIVEIRAMovistar Team
8Marc SOLERMovistar Team
11Christopher FROOME Team Sky
12Geraint THOMAS Team Sky
13Diego ROSA Team Sky
14Peter KENNAUGH Team Sky
15Mikel LANDA Team Sky
16Vasil KIRYIENKA Team Sky
17Mikel NIEVE Team Sky
18Philip DEIGNAN Team Sky
21Samuel SÁNCHEZ BMC Racing Team
22Rohan DENNIS BMC Racing Team
23Tejay VAN GARDEREN BMC Racing Team
24Ben HERMANS BMC Racing Team
25Brent BOOKWALTER BMC Racing Team
26Joey ROSSKOPF BMC Racing Team
27Alessandro DE MARCHI BMC Racing Team
28Kilian FRANKINY BMC Racing Team
31Adam YATES ORICA-Scott
32Daryl IMPEY ORICA-Scott
33Damien HOWSON ORICA-Scott
34Svein TUFT ORICA-Scott
35Sam BEWLEY ORICA-Scott
36Alexander EDMONDSON ORICA-Scott
37Rubén PLAZA ORICA-Scott
38Carlos VERONA ORICA-Scott
41Ilnur ZAKARIN Team Katusha - Alpecin
42José GONÇALVES Team Katusha - Alpecin
43Pavel KOCHETKOV Team Katusha - Alpecin
44Tiago MACHADO Team Katusha - Alpecin
45Maxim BELKOV Team Katusha - Alpecin
46Robert KIŠERLOVSKI Team Katusha - Alpecin
47Rein TAARAMÄE Team Katusha - Alpecin
48Ángel VICIOSO Team Katusha - Alpecin
51Daniel MARTIN Quick-Step Floors
52Gianluca BRAMBILLA Quick-Step Floors
53Pieter SERRY Quick-Step Floors
54Rémi CAVAGNA Quick-Step Floors
55Laurens DE PLUS Quick-Step Floors
56Enric MAS Quick-Step Floors
57Maximilian SCHACHMANN Quick-Step Floors
58Petr VAKOC Quick-Step Floors
61Andrew TALANSKY Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
62Davide FORMOLO Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
63Brendan CANTY Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
64Pierre ROLLAND Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
65Michael WOODS Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
66Hugh CARTHY Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
67Alex HOWES Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
68Davide VILLELLA Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
71Alberto CONTADOR Trek - Segafredo
72Bauke MOLLEMA Trek - Segafredo
73Jarlinson PANTANO Trek - Segafredo
74Michael GOGL Trek - Segafredo
75Haimar ZUBELDIA Trek - Segafredo
76Peter STETINA Trek - Segafredo
77Markel IRIZAR Trek - Segafredo
78Matthias BRÄNDLE Trek - Segafredo
81Jakob FUGLSANG Astana Pro Team
82Pello BILBAO Astana Pro Team
83Sergei CHERNETCKII Astana Pro Team
84Artyom ZAKHAROV Astana Pro Team
85Jesper HANSEN Astana Pro Team
86Dario CATALDO Astana Pro Team
87Daniil FOMINYKH Astana Pro Team
88Paolo TIRALONGO Astana Pro Team
91Arthur VICHOT FDJ
92Johan LE BON FDJ
93Tobias LUDVIGSSON FDJ
94Davide CIMOLAI FDJ
95David  GAUDU FDJ
96Jérémy MAISON FDJ
97Benoit VAUGRENARD FDJ
98Léo VINCENT FDJ
101Steven KRUIJSWIJK Team LottoNL-Jumbo
102Robert GESINK Team LottoNL-Jumbo
103George BENNETT Team LottoNL-Jumbo
104Stef CLEMENT Team LottoNL-Jumbo
105Alexey VERMEULEN Team LottoNL-Jumbo
106Victor CAMPENAERTS Team LottoNL-Jumbo
107Martijn KEIZER Team LottoNL-Jumbo
108Bert-Jan LINDEMAN Team LottoNL-Jumbo
111Romain BARDET AG2R La Mondiale
112Pierre LATOUR AG2R La Mondiale
113Ben GASTAUER AG2R La Mondiale
114Axel DOMONT AG2R La Mondiale
115François BIDARD AG2R La Mondiale
116Cyril GAUTIER AG2R La Mondiale
117Alexandre GENIEZ AG2R La Mondiale
118Alexis VUILLERMOZ AG2R La Mondiale
121André GREIPEL Lotto Soudal
122Sean DE BIE Lotto Soudal
123Thomas DE GENDT Lotto Soudal
124Jelle VANENDERT Lotto Soudal
125Bart DE CLERCQ Lotto Soudal
126Rafael VALLS Lotto Soudal
127Sander ARMÉE Lotto Soudal
128Louis VERVAEKE Lotto Soudal
131Enrico GASPAROTTO Bahrain Merida Pro Cycling Team
132Yukiya ARASHIRO Bahrain Merida Pro Cycling Team
133Tsgabu GRMAY Bahrain Merida Pro Cycling Team
134Meiyin WANG Bahrain Merida Pro Cycling Team
135Janez BRAJKOVIČ Bahrain Merida Pro Cycling Team
136Ondrej CINK Bahrain Merida Pro Cycling Team
137Antonio NIBALI Bahrain Merida Pro Cycling Team
138Domen NOVAK Bahrain Merida Pro Cycling Team
141Max WALSCHEID Team Sunweb  
142Laurens TEN DAM Team Sunweb  
143Johannes FRÖHLINGER Team Sunweb  
144Phil BAUHAUS Team Sunweb  
145Chris HAMILTON Team Sunweb  
146Chad HAGA Team Sunweb  
147Lennard KÄMNA Team Sunweb  
148Sindre Skjøstad  LUNKE Team Sunweb  
151Nathan HAAS Dimension Data
152Kristian SBARAGLI Dimension Data
153Natnael BERHANE Dimension Data
154Mekseb DEBESAY Dimension Data
155Daniel TEKLEHAIMANOT Dimension Data
156Ben O'CONNOR Dimension Data
157Jacques JANSE VAN RENSBURG Dimension Data
158Lachlan MORTON Dimension Data
161Rafał MAJKA Bora - Hansgrohe
162Jay MCCARTHY Bora - Hansgrohe
163Pawel POLJANSKI Bora - Hansgrohe
164Pascal ACKERMANN Bora - Hansgrohe
165Jan BÁRTA Bora - Hansgrohe
166Silvio HERKLOTZ Bora - Hansgrohe
167José MENDES Bora - Hansgrohe
168Cesare BENEDETTI Bora - Hansgrohe
171John Darwin ATAPUMA UAE Team Emirates
172Louis MEINTJES UAE Team Emirates
173Valerio CONTI UAE Team Emirates
174Przemyslaw NIEMIEC UAE Team Emirates
175Matteo BONO UAE Team Emirates
176Anass AIT EL ABDIA UAE Team Emirates
177Kristijan DURASEK UAE Team Emirates
178Manuele MORI UAE Team Emirates
181Sergio PARDILLA Caja Rural - Seguros RGA
182Dylan PAGE Caja Rural - Seguros RGA
183Antonio MOLINA Caja Rural - Seguros RGA
184Héctor SAEZ Caja Rural - Seguros RGA
185Lluís Guillermo MAS Caja Rural - Seguros RGA
186Nick SCHULTZ Caja Rural - Seguros RGA
187Diego RUBIO Caja Rural - Seguros RGA
188Eduard PRADES Caja Rural - Seguros RGA
191Maciej PATERSKI CCC Sprandi Polkowice 
192Mateusz TACIAK CCC Sprandi Polkowice 
193Jan HIRT CCC Sprandi Polkowice 
194Lukasz OWSIAN CCC Sprandi Polkowice 
195Leszek PLUCINSKI CCC Sprandi Polkowice 
196Piotr BROŻYNA CCC Sprandi Polkowice 
197Felix GROSSCHARTNER CCC Sprandi Polkowice 
198Patryk STOSZ CCC Sprandi Polkowice 
201Nacer BOUHANNI Cofidis, Solutions Crédits
202Jonas VAN GENECHTEN Cofidis, Solutions Crédits
203Julien SIMON Cofidis, Solutions Crédits
204Luis Ángel MATÉ Cofidis, Solutions Crédits
205Stephane ROSSETTO Cofidis, Solutions Crédits
206Guillaume BONNAFOND Cofidis, Solutions Crédits
207Daniel NAVARRO Cofidis, Solutions Crédits
208Geoffrey SOUPE Cofidis, Solutions Crédits
211Ricardo VILELA Manzana Postobon
212Jetse BOL Manzana Postobon
213Hernando BOHÓRQUEZ Manzana Postobon
214Hernan AGUIRRE Manzana Postobon
215Juan Sebastian MOLANO Manzana Postobon
216Juan Felipe OSORIO Manzana Postobon
217Antonio PIEDRA Manzana Postobon
218Aldemar REYES Manzana Postobon
221Pieter WEENING Roompot - Nederlandse Loterij
222Jeroen MEIJERS Roompot - Nederlandse Loterij
223Martijn TUSVELD Roompot - Nederlandse Loterij
224Nick VAN DER LIJKE Roompot - Nederlandse Loterij
225Oscar RIESEBEEK Roompot - Nederlandse Loterij
226Tim ARIESEN Roompot - Nederlandse Loterij
227Martijn BUDDING Roompot - Nederlandse Loterij
228Etienne VAN EMPEL Roompot - Nederlandse Loterij
231Flavio SANTOS Funvic/Brasil Pro Cycling
232Murilo AFFONSO Funvic/Brasil Pro Cycling
233Magno NAZARET Funvic/Brasil Pro Cycling
234Pedro Autran Dourado Dutra NICACIO Funvic/Brasil Pro Cycling
235Caio GODOY Funvic/Brasil Pro Cycling
236Gabriel  MACHADO SILVA Funvic/Brasil Pro Cycling
237Raphael PIRES Funvic/Brasil Pro Cycling
238Jordi SIMÓN Funvic/Brasil Pro Cycling
241Xandro MEURISSE Wanty - Groupe Gobert
242Guillaume MARTIN Wanty - Groupe Gobert
243Guillaume LEVARLET Wanty - Groupe Gobert
244Thomas DEGAND Wanty - Groupe Gobert
245Fabien DOUBEY Wanty - Groupe Gobert
246Marco MINNAARD Wanty - Groupe Gobert
247Dion SMITH Wanty - Groupe Gobert
248Frederik VEUCHELEN Wanty - Groupe Gobert

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Geef een reactie