Colbrelli wint tweede etappe Parijs-Nice
WielernieuwsWieleruitslagen 6 maart 2017 19:49 Redactie
Sonny Colbrelli (26) heeft in de tweede etappe van Parijs-Nice zijn ploeg Bahrein-Merida de eerste World Tour-zege bezorgd. De Italiaan was de snelste in de massasprint. Daarin eindigde Dylan Groenewegen knap als vierde. Net als gisteren zorgden de erbarmelijke weersomstandigheden voor een loodzwaar koersverloop.
Colbrelli hield in de sprint van de 195 kilometer lange etappe John Degenkolb en Arnaud Démare achter zich. ,,Dit is de grootste overwinning in mijn carrière, ongelooflijk’’, zei Colbrelli. ,,Natuurlijk speelt Milaan-San Remo mee in mijn achterhoofd. Iedereen weet dat Parijs-Nice de perfecte voorbereiding is. Maar ik ben nog niet klaar deze week.’’
Porte
De weersomstandigheden brachten Richie Porte, tweevoudig winnaar van de Koers naar de zon, opnieuw in de problemen. Gisteren bleef de schade beperkt tot 47 seconden, maar vandaag kreeg de Australiër ruim veertien minuten aan de broek. Sprinter Nacer Bouhanni was één van de renners die vandaag de koers verliet.
Arnaud Démare blijft aan de leiding van het algemeen klassement.
Nu populair
- WK Wielrennen 2012 – Uitslag wegrit vrouwen geplaatst op 22 september 2012
- Special: Maar mijn Pontiac liep … geplaatst op 5 november 2009
- ProCyclingStats lanceert eigen app geplaatst op 8 juli 2014
- Tour Down Under 2017 – De truien geplaatst op 15 januari 2017
- Tour de France 2005 – Pieter Weening wint in Gérardmer geplaatst op 9 juli 2011