Het peloton is weer terug in België. Eigenlijk is er maar één vraag: wie weet favoriet Alejandro Valverde te verslaan nadat hij de twee afgelopen jaren de Waalse Pijl op de Muur van Huy won? Eén ding is zeker, het is één van de deelnemers op onderstaande lijst. Durft u een voorspelling te doen? Hieronder de volledige, officiële startlijst met alle deelnemers aan de Waalse Pijl 2016.

Volledige startlijst Amstel Gold Race 2016

1Alejandro VALVERDEMovistar Team
2Carlos BETANCURMovistar Team
3Imanol ERVITIMovistar Team
4Rubén FERNÁNDEZMovistar Team
5Ion IZAGIRREMovistar Team
6Daniel MORENOMovistar Team
7Rory SUTHERLANDMovistar Team
8Giovanni VISCONTIMovistar Team
11Julian ALAPHILIPPEEtixx - Quick Step
12Gianluca BRAMBILLAEtixx - Quick Step
13David DE LA CRUZEtixx - Quick Step
14Laurens DE PLUSEtixx - Quick Step
15Bob JUNGELSEtixx - Quick Step
16Daniel MARTINEtixx - Quick Step
17Pieter SERRYEtixx - Quick Step
18Petr VAKOCEtixx - Quick Step
21Michael ALBASINIOrica GreenEDGE
22Jack HAIGOrica GreenEDGE
23Mathew HAYMANOrica GreenEDGE
24Christopher JUUL-JENSENOrica GreenEDGE
25Jens KEUKELEIREOrica GreenEDGE
26Michael MATTHEWSOrica GreenEDGE
27Christian MEIEROrica GreenEDGE
28Adam YATESOrica GreenEDGE
31Joaquim RODRÍGUEZTeam Katusha
32Sven Erik BYSTRØMTeam Katusha
33Sergei CHERNETCKIITeam Katusha
34Alberto LOSADATeam Katusha
35Tiago MACHADOTeam Katusha
36Alexey TSATEVICHTeam Katusha
37Jurgen VAN DEN BROECKTeam Katusha
38Ángel VICIOSOTeam Katusha
41Pierre LATOURAG2R La Mondiale
42Jan BAKELANTSAG2R La Mondiale
43Mikael CHERELAG2R La Mondiale
44Ben GASTAUERAG2R La Mondiale
45Cyril GAUTIERAG2R La Mondiale
46Sébastien MINARDAG2R La Mondiale
47Matteo MONTAGUTIAG2R La Mondiale
48Christophe RIBLONAG2R La Mondiale
51Sergio Luis HENAOTeam Sky
52Michal GOLASTeam Sky
53Sebastián HENAOTeam Sky
54Lars Petter NORDHAUGTeam Sky
55Wout POELSTeam Sky
56Salvatore PUCCIOTeam Sky
57Ben SWIFTTeam Sky
58Danny VAN POPPELTeam Sky
61Diego ROSAAstana Pro Team
62Dario CATALDOAstana Pro Team
63Andrei GRIVKOAstana Pro Team
64Alexey LUTSENKOAstana Pro Team
65Luis Leon SANCHEZAstana Pro Team
66Paolo TIRALONGOAstana Pro Team
67Lieuwe WESTRAAstana Pro Team
68Andrey ZEITSAstana Pro Team
71Tom-Jelte SLAGTERCannondale Pro Cycling Team
72Simon CLARKECannondale Pro Cycling Team
73Lawson CRADDOCKCannondale Pro Cycling Team
74Alex HOWESCannondale Pro Cycling Team
75Benjamin KINGCannondale Pro Cycling Team
76Toms SKUJIŅŠCannondale Pro Cycling Team
77Michael WOODSCannondale Pro Cycling Team
78Nathan BROWNCannondale Pro Cycling Team
81Wilco KELDERMANTeam LottoNL - Jumbo
82Enrico BATTAGLINTeam LottoNL - Jumbo
83Koen BOUWMANTeam LottoNL - Jumbo
84Robert GESINKTeam LottoNL - Jumbo
85Bert-Jan LINDEMANTeam LottoNL - Jumbo
86Paul MARTENSTeam LottoNL - Jumbo
87Alexey VERMEULENTeam LottoNL - Jumbo
88Victor CAMPENAERTSTeam LottoNL - Jumbo
91Roman KREUZIGERTinkoff
92Pavel BRUTTTinkoff
93Robert KIŠERLOVSKITinkoff
94Evgeni PETROVTinkoff
95Pawel POLJANSKITinkoff
96Ivan ROVNYTinkoff
97Yuri TROFIMOVTinkoff
98Michael VALGRENTinkoff
101Philippe GILBERTBMC Racing Team
102Alessandro DE MARCHIBMC Racing Team
103Silvan DILLIERBMC Racing Team
104Ben HERMANSBMC Racing Team
105Stefan KÜNGBMC Racing Team
106Samuel SANCHEZBMC Racing Team
107Dylan TEUNSBMC Racing Team
108Loïc VLIEGENBMC Racing Team
111Enrico GASPAROTTOWanty - Groupe Gobert
112Jerome BAUGNIESWanty - Groupe Gobert
113Gaetan BILLEWanty - Groupe Gobert
114Guillaume MARTINWanty - Groupe Gobert
115Mark MCNALLYWanty - Groupe Gobert
116Marco MINNAARDWanty - Groupe Gobert
117Bjorn THURAUWanty - Groupe Gobert
118Frederik VEUCHELENWanty - Groupe Gobert
121Kevin LEDANOISFortuneo - Vital Concept
122Jean Marc BIDEAUFortuneo - Vital Concept
123Anthony DELAPLACEFortuneo - Vital Concept
124Brice FEILLUFortuneo - Vital Concept
125Armindo FONSECAFortuneo - Vital Concept
126Julien LOUBETFortuneo - Vital Concept
127Chris Anker SØRENSENFortuneo - Vital Concept
128Florian VACHONFortuneo - Vital Concept
131Jarlinson PANTANOIAM Cycling
132Clément CHEVRIERIAM Cycling
133Stefan DENIFLIAM Cycling
134Dries DEVENYNSIAM Cycling
135Vegard Stake LAENGENIAM Cycling
136Larry WARBASSEIAM Cycling
137Oliver ZAUGGIAM Cycling
138Marcel WYSSIAM Cycling
141Fränk SCHLECKTrek - Segafredo
142Fumiyuki BEPPUTrek - Segafredo
143Niccolo BONIFAZIOTrek - Segafredo
144Laurent DIDIERTrek - Segafredo
145Ryder HESJEDALTrek - Segafredo
146Kiel REIJNENTrek - Segafredo
147Haimar ZUBELDIATrek - Segafredo
148Peter STETINATrek - Segafredo
151Daniel NAVARROCofidis
152Nicolas EDETCofidis
153Romain HARDYCofidis
154Arnold JEANNESSONCofidis
155Luis Ángel MATÉCofidis
156Rudy MOLARDCofidis
157Julien SIMONCofidis
158Anthony TURGISCofidis
161Arthur VICHOTFDJ
162William BONNETFDJ
163Odd Christian EIKINGFDJ
164Laurent PICHONFDJ
165Kévin RÉZAFDJ
166Anthony ROUXFDJ
167Jérémy ROYFDJ
168Benoit VAUGRENARDFDJ
171Warren BARGUILTeam Giant - Alpecin
172Caleb FAIRLYTeam Giant - Alpecin
173Johannes FRÖHLINGERTeam Giant - Alpecin
174Simon GESCHKETeam Giant - Alpecin
175Chad HAGATeam Giant - Alpecin
176Fredrik LUDVIGSSONTeam Giant - Alpecin
177Sam OOMENTeam Giant - Alpecin
178Georg PREIDLERTeam Giant - Alpecin
181Rui COSTALampre - Merida
182Matteo BONOLampre - Merida
183Valerio CONTILampre - Merida
184Mário COSTALampre - Merida
185Louis MEINTJESLampre - Merida
186Manuele MORILampre - Merida
187Jan POLANCLampre - Merida
188Diego ULISSILampre - Merida
191Tony GALLOPINLotto Soudal
192Sander ARMÉELotto Soudal
193Bart DE CLERCQLotto Soudal
194Thomas DE GENDTLotto Soudal
195Tomasz MARCZYNSKILotto Soudal
196Tosh VAN DER SANDELotto Soudal
197Jelle VANENDERTLotto Soudal
198Tim WELLENSLotto Soudal
201Pieter WEENINGRoompot - Oranje Peloton
202Huub DUIJNRoompot - Oranje Peloton
203Reinier HONIGRoompot - Oranje Peloton
204Johnny HOOGERLANDRoompot - Oranje Peloton
205Michel KREDERRoompot - Oranje Peloton
206Maurits LAMMERTINKRoompot - Oranje Peloton
207Kai REUSRoompot - Oranje Peloton
208Antwan TOLHOEKRoompot - Oranje Peloton
211Serge PAUWELSDimension Data
212Igor ANTONDimension Data
213Natnael BERHANEDimension Data
214Stephen CUMMINGSDimension Data
215Omar FRAILEDimension Data
216Jacques JANSE VAN RENSBURGDimension Data
217Youcef REGUIGUIDimension Data
218Daniel TEKLEHAIMANOTDimension Data
221Preben VAN HECKETopsport Vlaanderen - Baloise
222Floris DE TIERTopsport Vlaanderen - Baloise
223Tim DECLERCQTopsport Vlaanderen - Baloise
224Sander HELVENTopsport Vlaanderen - Baloise
225Eliot LIETAERTopsport Vlaanderen - Baloise
226Dries VAN GESTELTopsport Vlaanderen - Baloise
227Pieter VANSPEYBROUCKTopsport Vlaanderen - Baloise
228Otto VERGAERDETopsport Vlaanderen - Baloise
231Linus GERDEMANNStölting Service Group
232Gerald CIOLEKStölting Service Group
233Lasse NORMAN HANSENStölting Service Group
234Thomas KOEPStölting Service Group
235Christian MAGERStölting Service Group
236Mads PEDERSENStölting Service Group
237Michael REIHSStölting Service Group
238Fabian WEGMANNStölting Service Group
241Julien EL FARESDelko Marseille Provence KTM
242Romain COMBAUDDelko Marseille Provence KTM
243Rémy DI GRÉGORIODelko Marseille Provence KTM
244Daniel DIAZDelko Marseille Provence KTM
245Leonardo DUQUEDelko Marseille Provence KTM
246Delio FERNANDEZDelko Marseille Provence KTM
247Yannick MARTINEZDelko Marseille Provence KTM
248Quentin PACHERDelko Marseille Provence KTM