Domenico Pozzovivo (AG2R La Mondiale) is bij bewustzijn en helder na zijn valpartij in de Giro d’Italia. Dat meldde zijn ploeg gisteravond laat in een persbericht. De Italiaan moest na de zware crash de Italiaanse wielerronde verlaten.
,,Domenico heeft verwondingen aan zijn gezicht, maar scans wijzen uit dat hij geen interne schade heeft opgelopen”, zei ploegdokter Eric Bouvat. Pozzovivo heeft diepe wonden boven zijn rechteroog en moest gehecht worden. ,,Hij is bij bewustzijn en helder, maar hij herinnert zich niets meer van de valpartij”, aldus Bouvat.
In de afdaling van de Barbagelata op 28 kilometer van de finish, ging het helemaal fout voor de Italiaanse kopman van AG2R La Mondiale. Hij viel hard en moest vervolgens afgevoerd worden naar het ziekenhuis in Genua, waar hij een volledig medisch onderzoek ondergaat.
Nu populair
-
Column: Mijn Ferrari geplaatst op 7 juni 2015
-
LIVE Waalse Pijl 2019: Tv en livestream geplaatst op 23 april 2019
-
Het achterwiel van Hesjedal geplaatst op 5 september 2014
-
Tour de France – De reclamekaravaan geplaatst op 15 december 2010
-
Omloop Het Nieuwsblad 2018 – Volledige startlijst geplaatst op 22 februari 2018