WK veldrijden Hoogerheide 2014 – Volledige uitslag junioren
VeldrijdenWieleruitslagen 1 februari 2014 12:00 Laurens Alblas
Thijs Aerts is vandaag tijdens de WK Veldrijden voor junioren wereldkampioen geworden. Het podium werd volledig ingenomen door de jonge Belgische generatie, met op plaats twee Yannick Peeters, gevolgd door Jelle Schuermans op de derde plaats. Beste Nederlander was Joris Nieuwenhuis, op slechts één seconde van het podium.
WK Veldrijden Hoogerheide 2014 – Volledige uitslag junioren:
Rank | Name | Team | Result |
---|---|---|---|
1 | AERTS Thijs | BELGIUM | 0:45:55 |
2 | PEETERS Yannick | BELGIUM | +00:10 |
3 | SCHUERMANS Jelle | BELGIUM | +00:12 |
4 | NIEUWENHUIS Joris | NETHERLANDS | +00:13 |
5 | GOOSSENS Kobe | BELGIUM | +00:22 |
6 | JACOBS Johan | SWITZERLAND | +00:35 |
7 | ISERBYT Eli | BELGIUM | +00:42 |
8 | GRAS Yan | FRANCE | +00:58 |
9 | WOUTERS Sieben | NETHERLANDS | +01:10 |
10 | PIGEON Hugo | FRANCE | +01:19 |
11 | TODARO Manuel | ITALY | +01:38 |
12 | JOSEPH Thomas | BELGIUM | +01:45 |
13 | BAKX Kelvin | NETHERLANDS | +01:51 |
14 | EENKHOORN Pascal | NETHERLANDS | +02:22 |
15 | HAVOT Sébastien | FRANCE | +02:28 |
16 | ANDREASSEN Simon | DENMARK | +02:43 |
17 | SEVILLA Diego Pablo | SPAIN | +02:54 |
18 | CRAIG Thomas | GREAT BRITAIN | +02:54 |
19 | PELLIZZON Moreno | ITALY | +03:00 |
20 | RÜEGG Timon | SWITZERLAND | +03:15 |
21 | BELLAN Juraj | SLOVAKIA | +03:25 |
22 | MALECKI Kamil | POLAND | +03:35 |
23 | GENIETS Kevin | LUXEMBOURG | +03:36 |
24 | DUBAU Lucas | FRANCE | +03:37 |
25 | VIDAL Florian | FRANCE | +03:52 |
26 | CHANCE Maxx | UNITED STATES OF AMERICA | +03:58 |
27 | FRANZOLIN Giulio | ITALY | +03:59 |
28 | BOERSMA Willem | CANADA | +03:59 |
29 | WILLSEY Cooper | UNITED STATES OF AMERICA | +04:06 |
30 | VINCENT Austin | UNITED STATES OF AMERICA | +04:10 |
31 | MARTIN Gotzon | SPAIN | +04:14 |
32 | PETROVSKI Andrej | MACEDONIA | +04:15 |
33 | FERNANDEZ Raul | SPAIN | +04:16 |
34 | NAKAI Tadaaki | JAPAN | +04:17 |
35 | CORDS Ludwig | GERMANY | +04:29 |
36 | SCHRÖDER Raphael | GERMANY | +04:33 |
37 | ULIK Matej | SLOVAKIA | +04:43 |
38 | KUNT Lukas | CZECH REPUBLIC | +04:58 |
39 | RAVENSCROFT Jack | GREAT BRITAIN | +05:59 |
40 | DUNLEA Sean | GREAT BRITAIN | +06:16 |
41 | MATEJCEK Martin | CZECH REPUBLIC | +06:25 |
42 | GOGUEN Peter | UNITED STATES OF AMERICA | +06:34 |
43 | BURTNIK Mason | CANADA | +06:37 |
44 | SCHREIBER Steven | GERMANY | +06:45 |
45 | SIREK Adrian | CZECH REPUBLIC | +07:03 |
46 | URNAUER Lauritz | GERMANY | +07:29 |
47 | LINDENAU Paul | GERMANY | +08:20 |
48 | TAKEUCHI Ryo | JAPAN | +08:31 |
49 | GERMAINE Sean | CANADA | +09:01 |
50 | SMITH Nicholas | AUSTRALIA | -1LAP |
51 | RAJOVIC Dusan | SERBIA | -2LAP |