Tour de France 2013 – Selectie Team Saxo Bank -Tinkoff Bank Tour de France 2013 – Selectie Team Saxo Bank -Tinkoff Bank

Ook bij Team Saxo-Tinkoff zijn de negen namen bekend van de renners die van start gaan in de Tour de France. De grote blikvanger in de ploeg is natuurlijk Alberto Contador die met minder dan de eindwinst in Parijs geen genoegen neemt. De 30-jarige Madrileen won de Tour in 2007 en 2009 en lijkt klaar te zijn voor de strijd met die andere favoriet, Chris Froome.

“We beginnen deze Tour de France met als uitgangspunt de wedstrijd te winnen met Alberto”, zegt ploegleider Philippe Mauduit. “Dus we hebben de renners uitgezocht die het beste passen bij ons doel en we hebben geprobeerd de vaardigheden die nodig zijn bij elkaar te brengen om Alberto de best mogelijke ondersteuning en bescherming te geven zowel in de vlakke etappes met hectische finales als in de heuvels, het hooggebergte en de ploegentijdrit.”

De selectie van Team Saxo Bank-Tinkoff Bank voor de Tour de France 2013:
Michael Rogers (Aus), Roman Kreuziger (Tsj), Nicolas Roche (Ier), Matteo Tosatto (Ita), Daniele Bennati (Ita), Sergio Paulinho (Por), Alberto Contador (Spa), Jesus Hernandez (Spa) en Benjamin Noval (Spa).

Doe mee aan het Cycling Story Koersspel!