Giro d’Italia 2013 – Voorbeschouwing en favorieten etappe 18 Giro d’Italia 2013 – Voorbeschouwing en favorieten etappe 18

De 96e Giro d’Italia 2013 is gestart. Er wacht ons veel wielerspektakel in het prachtige Italië. Cycling Story houdt alles bij en stelt elke dag een lijst met favorieten op. Etappe 18: Mori Polsa – 20,6 km.

Favoriet van de dag: Vincenzo Nibali (Astana)
De traditionele klimtijdrit is andermaal in het routeschema opgenomen. Dit jaar vormen de flanken van de Monto Baldo het decor. Met een gemiddeld stijgingspercentage van 5,2% (max. 10%) wordt het 20.600 meter afzien. Een Vincenzo Nibali (Astana) in topvorm lijkt hier moeilijk te kloppen. De pocketklimmer Carlos Betancur (AG2R-La Mondiale) is echter een geduchte concurrent.

Giro d’Italia 2013 – De favorieten voor etappe 18 volgens Cycling Story:
***** Nibali
**** Betancur, Evans
*** Niemiec, Scarponi, Uran
** Intxausti, Majka, Sanchez, Santambrogio,
* Duarte, Gesink, Kangert, Kiserlovski, Pellizotti

Joker: Wilco Kelderman (Blanco Pro Cycling Team)