Massasprints, daar draait het om bij de Rabobank-ploeg tijdens de eerste World Ports Classic. Voor de wedstrijd van aankomende vrijdag en zaterdag speelt de ploeg zijn kopmannen Theo Bos en Mark Renshaw uit in de jacht op de blauwe leiderstrui. “We kunnen bijna geen betere ploeg hebben voor Theo Bos.”

Bos, Graeme Brown, Jos van Emden, Rick Flens, Tom Leezer en Maarten Wynants reden vorige week samen in de Ronde van Denemarken en ploegleider Jan Boven zag de jongens naar elkaar toe groeien. “Alle mannen zijn goed. Tom Leezer rijdt heel sterk, Jos van Emden en Rick Flens spelen een belangrijke rol en Graeme Brown blijft maar goed presteren. Als je dan ook nog ziet hoe goed Maarten Wynants alweer is. Ik heb veel vertrouwen.”

De ploeg zal het ook niet nalaten de gashendel open te draaien als de wind opsteekt. “We weten waar het op de kant gaat, we kunnen geen kans laten liggen”, zegt Boven. “Vrijdag wordt de eerste herfstdag verwacht, het zal een spektakel worden.”

De negen namen:
Theo Bos, Jetse Bol, Graeme Brown, Jos van Emden, Rick Flens, Tom Leezer, Mark Renshaw en Maarten Wynants.