Merijn Zeeman versterkt trainersstaf Rabobank
Wielernieuws 18 juli 2012 19:00 Tim van Hengel
Trainer Merijn Zeeman van Argos-Shimano maakt in november de overstap naar de Rabobank. De komst van Zeeman past in de verdere professionalisering van de ploeg.
Merijn Zeeman dient zijn contract bij Argos-Shimano uit en de overstap is in goed overleg tussen beide ploegen tot stand gekomen. Zeeman: “Aan het einde van het seizoen loopt mijn contract af en na vier heel mooie jaren bij Argos-Shimano ben ik toe aan een volgende uitdaging, die heb ik bij de Rabobank Wielerploeg gevonden. Bij de Rabobank werkt men met Nederlands toptalent, het doel is die op te leiden richting de wereldtop en daar wil ik graag mijn steentje aan bijdragen. Ik heb dit alles vanaf het begin met de leiding van Argos-Shimano besproken en zij gunnen mij deze stap.”
‘Sporen verdiend’
Rabobank wil de trainingsbegeleiding van de ploegen verder professionaliseren. Daarom is de komst van Zeeman een welkome versterking. Trainer Louis Delahaije: “Zeeman heeft zijn sporen verdiend bij Argos-Shimano, daar heeft hij veel belangrijk en goed werk geleverd op het gebied van training, scouting en coaching. Daarom ben ik blij dat we hem binnen hebben kunnen halen om een volgende stap in de professionalisering van onze ploeg te maken.”
-
Tour de France 2012 – Parcours proloog gepubliceerd op 19 oktober 2011
-
Tour de France 2010 – parcours proloog Rotterdam gepubliceerd op 18 juni 2010
-
Wielrennen op de Olympische Spelen 2012 – Uitslag wegrit mannen gepubliceerd op 28 juli 2012
-
LIVE Tour de France 2019 – Tv en livestreams gepubliceerd op 5 juli 2019
-
WK wielrennen Qatar 2016 – Uitslag ploegentijdrit vrouwen gepubliceerd op 9 oktober 2016
Geen gerelateerde artikelen.