Milaan-San Remo 2017 – Volledige startlijst Milaan-San Remo 2017 – Volledige startlijst

Zaterdag is het tijd voor Milaan-San Remo. Nadat de meeste renners zich met Parijs-Nice of de Tirreno-Adriatico hebben voorbereid, mogen we nu gaan genieten van de eerste grote klassieker van dit seizoen. Met zijn bijna 300 km is La Primavera tevens de langste eendagsrit op de wielerkalender. De voorgaande jaren ging een sprinter met de winst aan de haal. Krijgen we dit jaar een soortgelijk scenario, of wellicht toch een verrassing? Hierbij de volledige startlijst Milaan-San Remo met alle deelnemers, teams en rugnummers.

Winnaars Milaan-San Remo de voorbije jaren
2016: Arnaud Démare (Fra)
2015: John Degenkolb (Dui)
2014: Alexander Kristoff (Noo)
2013: Gerald Ciolek (Dui)
2012: Simon Gerrans (Aus)
2011: Matthew Goss (Aus)
2010: Oscar Freire (Spa)
2009: Mark Cavendish (GBr)
2008: Fabian Cancellara (Zwi)
2007: Oscar Freire (Spa)

Volledige startlijst Milaan-San Remo 2017, met alle deelnemers, teams en rugnummers

1Arnaud DÉMAREFDJ
2Mickaël DELAGEFDJ
3William BONNETFDJ
4Davide CIMOLAIFDJ
5Jacopo GUARNIERIFDJ
6Ignatas KONOVALOVASFDJ
7Matthieu LADAGNOUSFDJ
8Anthony ROUXFDJ
11Hugo HOULEAG2R La Mondiale
12Gediminas BAGDONASAG2R La Mondiale
13Jan BAKELANTSAG2R La Mondiale
14Mathias FRANKAG2R La Mondiale
15Alexis GOUGEARDAG2R La Mondiale
16Quentin JAUREGUIAG2R La Mondiale
17Nico DENZAG2R La Mondiale
18Stijn VANDENBERGHAG2R La Mondiale
21Davide BALLERINIAndroni Giocattoli
22Andrea PALINIAndroni Giocattoli
23Raffaello BONUSIAndroni Giocattoli
24Mattia CATTANEOAndroni Giocattoli
25Marco FRAPPORTIAndroni Giocattoli
26Mattia FRAPPORTIAndroni Giocattoli
27Francesco GAVAZZIAndroni Giocattoli
28Fausto MASNADAAndroni Giocattoli
31Matti BRESCHELAstana Pro Team
32Oscar GATTOAstana Pro Team
33Andrei GRIVKOAstana Pro Team
34Truls KORSAETHAstana Pro Team
35Alexey LUTSENKOAstana Pro Team
36Ruslan TLEUBAYEVAstana Pro Team
37Luis Leon SANCHEZAstana Pro Team
38Michael VALGRENAstana Pro Team

41Sonny COLBRELLIBahrain Merida Pro Cycling Team
42Manuele BOAROBahrain Merida Pro Cycling Team
43Grega BOLEBahrain Merida Pro Cycling Team
44Niccolo BONIFAZIOBahrain Merida Pro Cycling Team
45Borut BOZICBahrain Merida Pro Cycling Team
46Enrico GASPAROTTOBahrain Merida Pro Cycling Team
47Franco PELLIZOTTIBahrain Merida Pro Cycling Team
48Giovanni VISCONTIBahrain Merida Pro Cycling Team
51Simone ANDREETTABardiani - CSF
52Enrico BARBINBardiani - CSF
53Nicola BOEMBardiani - CSF
54Mirco MAESTRIBardiani - CSF
55Lorenzo ROTABardiani - CSF
56Paolo SIMIONBardiani - CSF
57Simone VELASCOBardiani - CSF
58Luca WACKERMANNBardiani - CSF
61Greg VAN AVERMAETBMC Racing Team
62Damiano CARUSOBMC Racing Team
63Silvan DILLIERBMC Racing Team
64Martin ELMIGERBMC Racing Team
65Daniel OSSBMC Racing Team
66Manuel QUINZIATOBMC Racing Team
67Miles SCOTSONBMC Racing Team
68Francisco VENTOSOBMC Racing Team
71Peter SAGANBora - Hansgrohe
72Sam BENNETTBora - Hansgrohe
73Maciej BODNARBora - Hansgrohe
74Marcus BURGHARDTBora - Hansgrohe
75Andreas SCHILLINGERBora - Hansgrohe
76Juraj SAGANBora - Hansgrohe
77Aleksejs SARAMOTINSBora - Hansgrohe
78Cesare BENEDETTIBora - Hansgrohe
81Simon CLARKECannondale-Drapac Pro Cycling Team
82Alberto BETTIOLCannondale-Drapac Pro Cycling Team
83Nathan BROWNCannondale-Drapac Pro Cycling Team
84William CLARKECannondale-Drapac Pro Cycling Team
85Kristijan KORENCannondale-Drapac Pro Cycling Team
86Thomas SCULLYCannondale-Drapac Pro Cycling Team
87Toms SKUJIŅŠCannondale-Drapac Pro Cycling Team
88Tom VAN ASBROECKCannondale-Drapac Pro Cycling Team
91Nacer BOUHANNICofidis, Solutions Crédits
92Dimitri CLAEYSCofidis, Solutions Crédits
93Christophe LAPORTECofidis, Solutions Crédits
94Cyril LEMOINECofidis, Solutions Crédits
95Florian SÉNÉCHALCofidis, Solutions Crédits
96Julien SIMONCofidis, Solutions Crédits
97Geoffrey SOUPECofidis, Solutions Crédits
98Kenneth VANBILSENCofidis, Solutions Crédits
101Alexander PORSEVGazprom-RusVelo
102Pavel BRUTTGazprom-RusVelo
103Artur ERSHOVGazprom-RusVelo
104Roman MAIKINGazprom-RusVelo
105Ivan ROVNYGazprom-RusVelo
106Ivan SAVITSKIYGazprom-RusVelo
107Alexey TSATEVICHGazprom-RusVelo
108Nikolay TRUSOVGazprom-RusVelo
111Tim WELLENSLotto Soudal
112Lars Ytting BAKLotto Soudal
113Tiesj BENOOTLotto Soudal
114Jens DEBUSSCHERELotto Soudal
115Tony GALLOPINLotto Soudal
116Tomasz MARCZYNSKILotto Soudal
117Jurgen ROELANDTSLotto Soudal
118Marcel SIEBERGLotto Soudal
121Alex DOWSETTMovistar Team
122Jorge ARCASMovistar Team
123Carlos BARBEROMovistar Team
124Daniele BENNATIMovistar Team
125Carlos BETANCURMovistar Team
126Nuno BICOMovistar Team
127Héctor CARRETEROMovistar Team
128Jasha SÜTTERLINMovistar Team
131Pier Paolo DE NEGRINippo - Vini Fantini
132Marco CANOLANippo - Vini Fantini
133Iuri FILOSINippo - Vini Fantini
134Eduard Michael GROSUNippo - Vini Fantini
135Hideto NAKANENippo - Vini Fantini
136Alan MARANGONINippo - Vini Fantini
137Ivan SANTAROMITANippo - Vini Fantini
138Kohei UCHIMANippo - Vini Fantini
141Caleb EWANORICA-Scott
142Michael ALBASINIORICA-Scott
143Simon GERRANSORICA-Scott
144Mathew HAYMANORICA-Scott
145Daryl IMPEYORICA-Scott
146Jens KEUKELEIREORICA-Scott
147Luka MEZGECORICA-Scott
148Magnus CORT NIELSENORICA-Scott
151Tom BOONENQuick-Step Floors
152Julian ALAPHILIPPEQuick-Step Floors
153Jack BAUERQuick-Step Floors
154Fernando GAVIRIAQuick-Step Floors
155Philippe GILBERTQuick-Step Floors
156Fabio SABATINIQuick-Step Floors
157Matteo TRENTINQuick-Step Floors
158Julien VERMOTEQuick-Step Floors
161Mark CAVENDISHDimension Data
162Edvald BOASSON HAGENDimension Data
163Stephen CUMMINGSDimension Data
164Bernhard EISELDimension Data
165Mark RENSHAWDimension Data
166Kristian SBARAGLIDimension Data
167Jay Robert THOMSONDimension Data
168Scott THWAITESDimension Data
171Alexander KRISTOFFTeam Katusha - Alpecin
172Maxim BELKOVTeam Katusha - Alpecin
173Sven Erik BYSTRØMTeam Katusha - Alpecin
174Marco HALLERTeam Katusha - Alpecin
175Reto HOLLENSTEINTeam Katusha - Alpecin
176Michael MØRKØVTeam Katusha - Alpecin
177Simon ŠPILAKTeam Katusha - Alpecin
178Rick ZABELTeam Katusha - Alpecin
181Juan José LOBATOTeam LottoNL-Jumbo
182Enrico BATTAGLINTeam LottoNL-Jumbo
183Twan CASTELIJNSTeam LottoNL-Jumbo
184Jos VAN EMDENTeam LottoNL-Jumbo
185Tom LEEZERTeam LottoNL-Jumbo
186Paul MARTENSTeam LottoNL-Jumbo
187Primož ROGLIČTeam LottoNL-Jumbo
188Bram TANKINKTeam LottoNL-Jumbo
191Javier MEGIASTeam Novo Nordisk
192Fabio CALABRIATeam Novo Nordisk
193David LOZANOTeam Novo Nordisk
194Charles PLANETTeam Novo Nordisk
195Umberto POLITeam Novo Nordisk
196Martijn VERSCHOORTeam Novo Nordisk
197Brian KAMSTRATeam Novo Nordisk
198Rik VAN IJZENDOORNTeam Novo Nordisk
201Elia VIVIANITeam Sky
202Michal KWIATKOWSKITeam Sky
203Gianni MOSCONTeam Sky
204Salvatore PUCCIOTeam Sky
205Luke ROWETeam Sky
206Ian STANNARDTeam Sky
207Danny VAN POPPELTeam Sky
208Łukasz WIŚNIOWSKITeam Sky
211Tom DUMOULINTeam Sunweb
212Nikias ARNDTTeam Sunweb
213Søren Kragh ANDERSENTeam Sunweb
214Roy CURVERSTeam Sunweb
215Simon GESCHKETeam Sunweb
216Michael MATTHEWSTeam Sunweb
217Tom STAMSNIJDERTeam Sunweb
218Albert TIMMERTeam Sunweb
221John DEGENKOLBTrek - Segafredo
222Eugenio ALAFACITrek - Segafredo
223Marco COLEDANTrek - Segafredo
224Koen DE KORTTrek - Segafredo
225Fabio FELLINETrek - Segafredo
226Gregory RASTTrek - Segafredo
227Kiel REIJNENTrek - Segafredo
228Jasper STUYVENTrek - Segafredo
231Sacha MODOLOUAE Team Emirates
232Vegard Stake LAENGENUAE Team Emirates
233Marco MARCATOUAE Team Emirates
234Matej MOHORICUAE Team Emirates
235Manuele MORIUAE Team Emirates
236Ben SWIFTUAE Team Emirates
237Diego ULISSIUAE Team Emirates
238Federico ZURLOUAE Team Emirates
241Filippo POZZATOWilier Triestina
242Julen AMEZQUETAWilier Triestina
243Manuel BELLETTIWilier Triestina
244Matteo BUSATOWilier Triestina
245Yonder GODOYWilier Triestina
246Jakub MARECZKOWilier Triestina
247Daniel Felipe MARTINEZWilier Triestina
248Jacopo MOSCAWilier Triestina

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *