Ronde van Turkije 2016 – Teams, deelnemers en startlijst
Overzichten Laatst bijgewerkt 25 april 2016 21:51 Laurens Alblas
Terwijl de renners in België zondag hun laatste voorjaarsklassieker rijden, gaat in Turkije de Ronde van Turkije van start. De ‘Presidential Tour of Turkey’, zoals de race officieel heet, loopt van 24 april tot en met 1 mei. Hieronder de volledige, officiële startlijst met alle teams en deelnemers aan de Ronde van Turkije 2016.
Zie ook: Kijk hier LIVE Ronde van Turkije 2016
Etappeschema Ronde van Turkije 2016
Etappe 1 | zondag 24 april | Istanbul - Istanbul |
Etappe 2 | maandag 25 april | Kapadokya - Kapadokya |
Etappe 3 | dinsdag 26 april | Aksaray - Konya |
Etappe 4 | woensdag 27 april | Seydisehir - Alanya |
Etappe 5 | donderdag 28 april | Alanya - Kemer |
Etappe 6 | vrijdag 29 april | Kumluca - Elmali |
Etappe 7 | zaterdag 30 april | Fethiye - Marmaris |
Etappe 8 | zondag 1 mei | Marmaris - Selcuk |
De winnaars van de Ronde van Turkije de voorbije tien jaar
2015: Kristijan Ðurasek (Kro)
2014: Adam Yates (GBr)
2013: Natnael Berhane (Eri)
2012: Alexsandr Dyachenko (Kaz)
2011: Alexander Efimkin (Rus)
2010: Giovanni Visconti (Ita)
2009: Daryl Impey (ZAf)
2008: David García Dapena (Spa)
2007: Ivailo Gabrovski (Bul)
2006: Ghader Mizbani (Iri)
Volledige startlijst met alle teams en deelnemers Ronde van Turkije 2016
1 | Kristijan DURASEK | Lampre - Merida |
2 | Chun Kai FENG | Lampre - Merida |
3 | Roberto FERRARI | Lampre - Merida |
4 | Ilia KOSHEVOY | Lampre - Merida |
5 | Sacha MODOLO | Lampre - Merida |
6 | Przemyslaw NIEMIEC | Lampre - Merida |
7 | Simone PETILLI | Lampre - Merida |
8 | Gang XU | Lampre - Merida |
11 | Stig BROECKX | Lotto Soudal |
12 | Gert DOCKX | Lotto Soudal |
13 | Frederik FRISON | Lotto Soudal |
14 | André GREIPEL | Lotto Soudal |
15 | Adam HANSEN | Lotto Soudal |
16 | Gregory HENDERSON | Lotto Soudal |
17 | Jelle WALLAYS | Lotto Soudal |
18 | Kris BOECKMANS | Lotto Soudal |
21 | Pello BILBAO | Caja Rural - Seguros RGA |
22 | José GONÇALVES | Caja Rural - Seguros RGA |
23 | Ricardo VILELA | Caja Rural - Seguros RGA |
24 | Jaime ROSON | Caja Rural - Seguros RGA |
25 | David ARROYO | Caja Rural - Seguros RGA |
26 | Lluís Guillermo MAS | Caja Rural - Seguros RGA |
27 | Carlos BARBERO | Caja Rural - Seguros RGA |
31 | Grzegorz STEPNIAK | CCC Sprandi Polkowice |
32 | Mateusz TACIAK | CCC Sprandi Polkowice |
33 | Nikolay MIHAYLOV | CCC Sprandi Polkowice |
34 | Davide REBELLIN | CCC Sprandi Polkowice |
35 | Leszek PLUCINSKI | CCC Sprandi Polkowice |
36 | Sylwester SZMYD | CCC Sprandi Polkowice |
37 | Jan HIRT | CCC Sprandi Polkowice |
38 | Branislau SAMOILAU | CCC Sprandi Polkowice |
41 | Daniel DIAZ | Delko Marseille Provence KTM |
42 | Quentin PACHER | Delko Marseille Provence KTM |
43 | Christophe LABORIE | Delko Marseille Provence KTM |
44 | Fredrik Strand GALTA | Delko Marseille Provence KTM |
45 | Rémy DI GRÉGORIO | Delko Marseille Provence KTM |
46 | Mikel ARISTI | Delko Marseille Provence KTM |
51 | Antonio PIEDRA | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
52 | Pablo URTASUN | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
53 | Magno NAZARET | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
54 | Alex DINIZ | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
55 | Francisco CHAMORRO | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
56 | Roberto SILVA | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
57 | André DE SOUZA ALMEIDA | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
58 | Nathan MAHLER | Funvic Soul Cycles - Carrefour |
61 | Daniele COLLI | Nippo - Vini Fantini |
62 | Eduard Michael GROSU | Nippo - Vini Fantini |
63 | Yuma KOISHI | Nippo - Vini Fantini |
64 | Nicolas MARINI | Nippo - Vini Fantini |
65 | Manabu ISHIBASHI | Nippo - Vini Fantini |
66 | Riccardo STACCHIOTTI | Nippo - Vini Fantini |
67 | Antonio VIOLA | Nippo - Vini Fantini |
68 | Kazushige KUBOKI | Nippo - Vini Fantini |
71 | Manuel BELLETTI | Southeast - Venezuela |
72 | Liam BERTAZZO | Southeast - Venezuela |
73 | Matteo DRAPERI | Southeast - Venezuela |
74 | Enrique SANZ | Southeast - Venezuela |
75 | Jakub MARECZKO | Southeast - Venezuela |
76 | Eugert ZHUPA | Southeast - Venezuela |
77 | Mirko TEDESCHI | Southeast - Venezuela |
78 | Andrea DAL COL | Southeast - Venezuela |
81 | Nicolas BALDO | Team Roth |
82 | David BELDA | Team Roth |
83 | Grischa JANORSCHKE | Team Roth |
84 | Lucas Manuel GADAY | Team Roth |
85 | Lukas JAUN | Team Roth |
86 | Colin STÜSSI | Team Roth |
87 | Alberto CECCHIN | Team Roth |
88 | Nicola TOFFALI | Team Roth |
91 | Daniel STANISZEWSKI | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
92 | Pawel CHARUCKI | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
93 | Adrian BANASZEK | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
94 | Michal PODLASKI | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
95 | Karel HNIK | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
96 | Paweł CIEŚLIK | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
97 | Norbert BANASZEK | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team |
101 | Viesturs LUKSEVICS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
102 | Andris SMIRNOVS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
103 | Kaspars SERGIS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
104 | Kristofers RACENAJS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
105 | Valters CAKSS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
106 | Ansis BREMANIS | Alpha Baltic - Maratoni.lv |
111 | Galym AKHMETOV | Astana City |
112 | Anton KUZMIN | Astana City |
113 | Nurbolat KULIMBETOV | Astana City |
114 | Matvey NIKITIN | Astana City |
115 | Nikita STALNOV | Astana City |
116 | Yuriy CHSHERBININ | Astana City |
117 | Vadim GALEYEV | Astana City |
118 | Maxim SATLIKOV | Astana City |
121 | Sebastian BALDAUF | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
122 | Josef BENETSEDER | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
123 | Florian GAUGL | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
124 | Andreas GRAF | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
125 | Raphael HAMMERSCHMID | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
126 | Dominik HRINKOW | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
127 | Alexander MEIER | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
128 | Johannes WINDISCHBAUER | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
131 | Massimo GRAZIATO | Parkhotel Valkenburg CT |
132 | Jochem HOEKSTRA | Parkhotel Valkenburg CT |
133 | Sven VAN LUIJK | Parkhotel Valkenburg CT |
134 | Bram NOLTEN | Parkhotel Valkenburg CT |
135 | Jasper OCKELOEN | Parkhotel Valkenburg CT |
136 | Peter SCHULTING | Parkhotel Valkenburg CT |
137 | Marco ZANOTTI | Parkhotel Valkenburg CT |
141 | Nazim BAKIRCI | Torku Şekerspor |
142 | Mustafa SAYAR | Torku Şekerspor |
143 | Ferit SAMLI | Torku Şekerspor |
144 | Muhammed ATALAY | Torku Şekerspor |
145 | Ahmet AKDILEK | Torku Şekerspor |
146 | Ahmet ÖRKEN | Torku Şekerspor |
147 | Fatih KELES | Torku Şekerspor |
148 | Rasim REIS | Torku Şekerspor |
151 | Marco MOLTENI | Unieuro Wilier |
152 | Simone RAVANELLI | Unieuro Wilier |
153 | Giovanni PEDRETTI | Unieuro Wilier |
154 | Alessandro MALAGUTI | Unieuro Wilier |
155 | Matteo MALUCELLI | Unieuro Wilier |
156 | Enrico SALVADOR | Unieuro Wilier |
157 | Giovanni CARBONI | Unieuro Wilier |
158 | Mauro FINETTO | Unieuro Wilier |