zondag 5 augustus 2012, 13:00 uur, door

Video – Olympisch baanwielrennen 2012: Vrouwen zesde op achtervolging

Gisteren was de tweede en afsluitende dag in de ploegenachtervolging voor de vrouwen. De Nederlandse vrouwen waren eerder al door naar de tweede dag, ware het dat ze alleen nog in aanmerking kwamen voor een bronzen medaille. De vrouwen werden uiteindelijk zesde. Het goud en een wereldrecord ging nog maar eens naar het Britse team. Zie hier de beelden.

De beelden zijn van de NOS:
Zesde plaats Vera Koedooder, Amy Pieters en Ellen van Dijk tegen Nieuw-Zeeland
Goud en wereldrecord voor Britse vrouwen in finale

Willy Kanis deed niet meer mee in de ploegenachtervolging. Zij spaart zich voor de vrouwensprint, waar ze zich vanochtend als elfde gekwalificeerd heeft. De vrouwensprint gaat vandaag om 17:00 uur verder.

Geef een reactie

Reacties op dit artikel kunnen gevolgd worden via de RSS 2.0 feed. Je kunt een bericht achterlaten, of een trackback doen vanaf je eigen website.